جعفری: توقعم بیشتر از مدال نقره بود/ مسئولان به ما رسیدگی کنند

امیر جعفری در گفت‌وگو با رکنا، در خصوص کسب مدال نقره در مسابقات پارا وزنه‌برداری قهرمانی آسیا و اقیانوسیه اظهار کرد: بالاخره مسابقات قهرمانی آسیا بود و با قوانین جدید برگزار می‌شود، در کنار آن اضافه شدن مدال مجموع، تغییر در قوانین وزن‌کشی و... باعث شد تمامی تیم‌ها و همچنین خود ما شرایط جدیدی را تجربه کنند. البته سطح مسابقات واقعأ بالا است و ورزشکاران در بهترین فرم بدنی خودشان حضور داشتند و همه برای کسب مدال به این رویداد آمده‌اند.

وی افزود: توقعم از خودم بیشتر بود و با توجه به آسیب‌دیدگی که ماه گذشته دیده بودم، یک مقدار در تمریناتم وقفه ایجاد شده بود، اما با همین شرایط هم 2 کیلوگرم نسبت به رنکینگ قبلی خودم افزایش رکورد داشتم، هر چند حریف چینی آماده‌تر از من بود و همین باعث شد او به مدال طلا برسد. امیدوارم در زمان باقی‌مانده تا مسابقات جهانی بتوانم با شرایط بهتری تمریناتم را ادامه بدهم.

دارنده مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا با اشاره به زحمات کادرفنی برای به دست آمدن این نتایج خود گفت: قطعأ کادر فنی زحمات زیادی کشید تا به بهترین شکل مهیای این مسابقات شویم. حقیقت امر این است آن‌ها برنامه‌ریزی خوبی داشتند برای این مسابقه و نباید از این تیم در زمان فعلی که 2 سال دیگر تا پارالمپیک پاریس باقی‌مانده توقع آمادگی صد در صدی داشت اما من احساس می‌کنم در مجموع تیم نتیجه قابل قبولی به دست آورد.

جعفری در پایان درباره اینکه برای آینده از مسئولان چه توقعاتی دارد، گفت: امیدوارم حمایت‌ها از تیم تا پارالمپیک پاریس ادامه داشته باشد، بالاخره همانطور که دیدیم بسیاری از تیم‌ها با تعداد بیشتری ورزشکار در مسابقات متعددی شرکت می‌کنند، این باعث می‌شود آمادگی برخی تیم‌های مطرح بهتر از ما باشد و در این مسیر نیاز است مسئولان هوای ما را داشته باشند تا بتوانیم در پاریس هم برای ایران به بهترین‌ها مدال برسیم.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟