واکنش بازیکن جدید پرسپولیس به دعوت به تیم ملی، تغییر مدیربرنامه و کنایه به بارسلونا!

به گزارش رکنا، دانیال اسماعیلی‌فر پس از پیوستن به پرسپولیس در خصوص این اتفاق اظهار داشت: خداراشکر مذاکرات خوبی با باشگاه پرسپولیس داشتیم و پس از آن به این نتیجه رسیدیم که یک همکاری 2 ساله با یکدیگر داشته باشیم. امیدوارم در آینده دوباره اتفاقات گذشته پرسپولیس دوباره تکرار شود و بتوانیم افتخارات گذشته را دوباره برای هواداران زنده کنیم. 

وی افزود: بالاخره در سپاهان که بودم باید از لحاظ فنی شرایطم را بهتر می‌کردم و اکنون هم که به پرسپولیس آمده‌ام باید این روند را ادامه دهم. بالاخره مربی تیم ملی یکسری نقطه نظرات دارد و من هم موظفم خودم را به ایده‌های او نزدیک کنم. حتی اگر در بارسلونا هم باشم اما از مواردی که او سرمربی تیم ملی مدنظر دارد دور باشم دلیلی ندارد من را به تیم ملی دعوت کند. سعی می‌کنم خودم را به اهداف کادرفنی نزدیک کنم، تا از این‌رو بتوانم به نقشه‌ای که ترسیم کرده‌ام برسم.

خرید جدید پرسپولیس در خصوص اینکه آیا با گل‌محمدی صحبتی داشته است یا خیر، گفت: صحبتی کوتاه با سرمربی راجع به شرایط تیم و همچنین مواردی که در آینده مد نظر او قرار دارد داشتم.

اسماعیلی‌فر درباره اینکه آیا صحت دارد برای حضور در پرسپولیس مدیر برنامه خود را تغییر داده است یا خیر، بیان کرد: یک سال پیش من مدیر برنامه خودم را تغییر دادم و مربوط به الان نیست. اکثر تیم‌های ایران به دنبال خرید من بودند اما در نهایت خواسته قلبی من حضور در پرسپولیس بود. 

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟