صدور آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال/ 2 تیم لیگ برتری نقره داغ شدند

به گزارش رکنا، به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، کمیته انضباطی سه رأی خود را در خصوص پرونده‌های باشگاه‌های لیگ برتر، دسته اول و دسته سوم صادر کرد.

طبق اعلام کمیته انضباطی:

در مسابقه تیم‌های آلومینیوم اراک و نساجی مازندران از سوی محسن صفری، یکی از افراد منتسب به باشگاه آلومینیوم اراک تخلفاتی مبنی بر بد رفتاری در مقابل مربی تیم حریف رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود و حضور در ورزشگاه آلومینیوم اراک در بازی خانگی و 2 مسابقه رسمی محروم شد .

باشگاه آلومینیوم اراک به دلیل پرتاب اشیا و لیزر و فحاشی به تیم حریف توسط تماشاگران منتسب به ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه بازی در ورزشگاه خانگی بدون حضور تماشاگران محروم شد. این رأی قابل تجدید نظر است.

*پیکار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران برگزار و از سوی داریوش حسن‌پور، سرپرست تیم نفت مسجد سلیمان تخلفاتی مبنی بر توهین و بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به 2 جلسه از حضور در بازی رسمی محروم و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

*تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل داشتن ۷ بازیکن اخطاری باید ۲۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*دیدار تیم‌های مقاومت آستارا و اتحاد کامیاران برگزار و از سوی حجت اله عباسی، سرمربی تیم اتحاد کامیاران به دلیل بد رفتاری در مقابل داور، به 2 جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

امیر رضا قاسمی، بازیکن تیم اتحاد کامیاران به دلیل بدرفتاری مقابل داور بازی به 2 جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم‌های شادکام مشهد و پارسا صنعت شرق برگزار و از سوی مصطفی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم پارسا صنعت شرق تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری مقابل داور بازی رخ داد. وی به 2 جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

رضا کافی، تدارکات تیم پارسا صنعت شرق نیز به دلیل بد رفتاری مقابل مقام رسمی مسابقه به 3 جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۱۰۰میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

تیم پارسا صنعت شرق به دلیل داشتن ۸ بازیکن اخطاری باید ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*مسابقه تیم‌های مس کرمان و ملوان بندر انزلی برگزار شد. تیم مس کرمان به دلیل استفاده تماشاگرانش از لیزر باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

فاضل ادیبی، عکاس تیم مس کرمان به دلیل بد رفتاری در قبال نماینده مسابقه به 2 جلسه از همراهی تیم خود و ورود به استادیوم‌های محل برگزاری مسابقه تیم مربوطه محروم و باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

محسن جعفری، تدارکات تیم مس کرمان نیز به دلیل بد رفتاری در قبال نماینده مسابقه 2 جلسه از همراهی تیم خود محروم شد. وی باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟