فلیک: سانه می‌تواند تفاوت‌ها را رقم بزند/ انگلیس با کیفیت است

به گزارش رکنا، تیم ملی فوتبال آلمان در هفته دوم از لیگ ملت‌های اروپا فردا شب(سه شنبه) به مصاف انگلیس می‌رود و هانسی فلیک در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: تیم عملکرد خوبی در تمرینات داشت، ثبات خوبی نشان داد و همه آماده هستند. منتظر رقابتی کلاسیک و سنتی با انگلیس هستیم. تغییراتی در ترکیب خواهیم داشت اما تصمیم نهایی‌ای گرفته نشده. هنوز برای آن اندکی زمان داریم. گندوغان توانایی حفظ توپ دارد و می‌تواند آرامش را به بازی تیم بیاورد. او را به‌عنوان یک بازیکن و خصوصا به‌عنوان یک انسان خیلی دوست دارم. بازی‌شان مقابل استون ویلا را از خانه دیدم و برایش خوشحال شدم. زدن 2 گل توسط او و قهرمانی در لیگ بسیار عالی بود.

وی افزود: لروی توانایی‌های فوق‌العاده‌ای دارد که می‌توانند او را به بازیکنی تعیین‌کننده که تفاوت را رقم می‌زند تبدیل کند. او باید فعال‌تر باشد و ثبات بیشتری در زمین داشته باشد. این‌ها چیزهایی‌اند که در موردش صحبت می‌کنیم. او بازیکن مهمی برای ماست، از او حمایت خواهیم کرد و بهش اعتقاد داریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان درباره انگلیس گفت: انگلیس تیم باکیفیت و قدرتمندی دارد. ماموریت واقعا بزرگی داریم. می‌دانیم که گرفتن سه امتیاز در لیگ ملت‌ها ساده نیست. به همین خاطر برایمان مهم است که با برنامه‌ای که داریم پیش برویم و بهترین نتیجه را از بازی فردا بگیریم.

فلیک در مورد بازگشت به آلیانز آرنا برای بازی فردا اظهار کرد: مدت‌هاست که حضور در آلیانز آرنای پر از تماشاگر را تجربه نکرده‌ام، بنابراین امیدوارم تیم در بازی فردا به‌خوبی مورد حمایت قرار گیرد. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و توسط تماشاگران حمایت شویم. 

وی در مورد اینکه بین ورنر و هاورتز چه کسی مهاجم تیم خواهد بود، اینطور پاسخ داد: چیزی نمی‌گویم اما هر دوی آن‌ها می‌توانند در این پست بازی کنند. کاری که تیمو برای تیم می‌کند اندکی دست‌کم گرفته می‌شود. او در مقابل خط دفاع حریف فضاسازی می‌کند. هر دوی آن‌ها گزینه‌ی خط حمله‌مان هستند.

سرمربی تیم ملی آلمان در مورد تعداد بازیکنان زیاد بایرن در تیم ملی گفت: برای من، عملکردی که در تیم ملی و در تمریناتِ اینجا دارند تعیین‌کننده است. بایرن فصل فوق‌العاده‌ای داشت. قهرمانی در لیگ، مهم‌ترین جامی است که می‌توانید برنده‌اش شوید بنابراین باید به یولین ناگلزمن تبریک گفت. بازیکنان باید در اینجا عملکرد خوبی نشان دهند.

فلیک در مورد مارکو رویس بیان کرد: چند جلسه‌ی تمرینی در اینجا برای او خوب بود. بعد از تقریبا یک هفته دوری، اینکه او را به تدریج برگردانیم مهم است. او تا بازی مقابل مجارستان گزینه‌ی ما برای بازی کردن نخواهد بود.

وی در مورد رقابت آلمان و انگلیس اظهار کرد: این رقابت کلاسیک و تاریخی است، همیشه بازی‌های خاصی بودند. خاطراتی از بازی 2 تیم در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی دارم. همه‌چیز مربوط به گذشته می‌شود. به آینده نگاه و سعی می‌کنیم در بازی فردا نتیجه بهتری بگیریم.

سرمربی تیم ملی آلمان در مورد اینکه رویس و مولر همزمان می‌توانند بازی کنند، گفت: بله می‌توانند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟