درخواست آبراموویچ از خریداران باشگاه چلسی؛ 500 میلیون پوند بیشتر بپردازید

به گزارش رکنا، قرار گرفتن نام رومن آبراموویچ در فهرست افراد تحریم شده از سوی دولت انگلیس به دلیل حمله نظامی دولت روسیه به اوکراین، باعث شد که کار برای باشگاه چلسی دشوار شود. مالک این باشگاه پیش از این اعلام کرده بود که قصد فروش این باشگاه لیگ برتری را دارد اما پیش از آن که با هر یک از خریداران به توافق برسد تحت تحریم قرار گرفت و به همین دلیل حالا شرایط فروش این باشگاه کمی پیچیده شده است. از یک ماه پیش که فرآیند فروش این باشگاه آغاز شده، پیشنهادهای متعددی ارائه شده که متقاعدکننده نبوده‌اند.

اکنون طبق اعلام گزارشگر اسکای نیوز، چند روز مانده به انتخاب گزینه نهایی، رومن آبراموویچ از خریداران خواسته که پیشنهاد خود را 500 میلیون پوند افزایش دهند تا در آمد حاصل از فروش به خیریه برسد. رومن آبراموویچ خواسته این مبلغ تضمین شود تا این موضوع به یکی از بزرگترین کمک‌های خیرخواهانه تاریخ انگلیس تبدیل شود.

یک منبع از کنسرسیوم‌ها گفته که اوایل هفته این موضوع به اطلاع آنها رسانده شده و آنها به این فکر می‌کنند که درخواست را قبول کنند. این درخواست مستقیما از طرف آبراموویچ بوده است. یک منبع گفته که آبراموویچ اصرار دارد پس از فروش چلسی 1 میلیارد پوند بلافاصله به خیریه تحویل داده شود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟