بازگشت دوباره داورمغضوب به  لیگ برتر

" رضا کرمانشاهی "داور مطرح فوتبال ایران که طی یک سانحه رانندگی دچار آسیب سخت در ناحیه دست و پا شده بود ، با بهبود وضعیت بدنی وآمادگی روحی آماده بازگشت برای قضاوت در لیگ برتر است.

وی در گفت وگو با رکنا اظهار داشت: چندماه قبل وقتی در حال صحبت کردن با موبایل و عبور از عرض خیابان بودم ، با خودروی سواری تصادف کرده و به  بیمارستان انتقال پیدا کردم.

کرمانشاهی ادامه داد : به همت پزشکان متخصص ، آب درمانی و فیزیوتراپی طی 3 ماه موفق شدم به شرایط مطلوب بدنی برگشته و دو روز قبل هم برای سنجیدن این آمادگی بازی دوستانه تراکتور و پیکان را سوت زدم.

رضا کرمانشاهی در خصوص حاشیه های بعد از بازی تیمهای ملوان و بادران در هفته نهایی لیگ دسته یک سال قبل گفت : فدراسیون بعد از بازی من را احضار کرد و با توجه به مدارکی که به آنها تحویل دادم ، موضوع بسته شد .

داور دربی 93 فوتبال ایران درباره مسائل بوجود آمده بین فرهاد مجیدی و علی خسروی داور پیشکسوت فوتبال ایران طی هفته های اخیر گفت :

من معتقدم باید حرمت همدیگر را نگه داریم و از دیدن فوتبال لذت ببریم.اینکه تهمتی ناروا را به شخص یا اشخاصی روا داریم درست  نبوده وفقط زمان کنار هم بودن را از دست می دهیم.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟