هندبال نصف جهان در کمین قهرمانی

به گزارش رکنا، مرحله نیمه‌نهایی رقابتهای لیگ برتر هندبال مردان امشب (دوشنبه) انجام خواهد شد و تیمهای مدعی قهرمانی به مصاف هم خواهند رفت.

در بازی اول که راس ساعت  20:30 و در سالن ملت اصفهان برگزار می شود، شاگردان محمدرضا رجبی و تیم نیروی زمینی به عنوان مدافع عنوان قهرمانی باید به مصاف یکی از نمایندگان هندبال دیار نصف جهان یعنی ذوب آهن برود. نیروی زمینی که سال گذشته در رقابت میلیمتری با مس کرمان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، حالا باید در اصفهان به دیدار تیمی برود که سابقه طولانی در عناوین مختلف هندبالی ایران دارد.

ذوب آهن سالهاست روی سکو بوده اما در عطش قهرمانی به سر برده و حالا فرصت خوبی است تا بتواند با توجه به بازیکنان خوب و کادر فنی با دانش خود سکوی قهرمانی را فتح کند.

در دیگر بازی نیمه نهایی تیمهای سپاهان اصفهان و مس کرمان راس ساعت 22:30 در سالن تجلی کرمان مقابل هم قرار می‌گیرند.

زردپوشان سپاهان که به پرافتخارترین تیم هندبال ایران به حساب می‌آیند با استفاده از ترکیب بازیکنان با تجربه و جوانان جویای نام در بازی‌های فصل جاری بار دیگر در حد مدعی ظاهر شد و حتی تنها شکست قهرمان فصل گذشته را در دور مقدماتی رقم زد.

این تیم بعد از دوسال دوری از سکوی  قهرمانی به نظر می‌آید،  دوری از این سکو را تاب نیاورده و برای آن احساس دلتنگی دارد. از طرفی مس کرمان هم با محسن اخگر سرمربی این فصل خود قصد دارد بار دیگر قهرمانی دوسال پیش خود را تکرار کرده و از کیان هندبال کرمان دفاع کند.

تقابل سپاهان و مس کرمان در نیمه نهایی نقطه عطف هندبال سال جاری است.

برنامه بازی‌های مرحله نیمه نهایی به شرح زیر است :

دوشنبه 1401.2.5

ساعت 20:30        

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون     -   ذوب آهن اصفهان

سالن ملت اصفهان

 

ساعت 22:30        

مس کرمان    -   سپاهان اصفهان

سالن تجلی کرمان

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟