تارتار: ما و هواداران باید صبورتر باشیم

به گزارش رکنا ورزشی، مهدی تارتار در نشست خبری پس از شکست ذوب‌آهن مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: واقعاً بازی عجیبی بود و ما یک گل استثنایی از تیم نفت دریافت کردیم؛ قبل از آن بر بازی مسلط بودیم و در ادامه هم شرایط خوبی را در دنبال کردیم.

وی درباره اخراج بازیکن تیمش هم تصریح کرد: مدافع ما بی‌تجربگی کرد و ظرف 10 دقیقه دو کارت زرد دریافت کرد و برنامه‌های ما بهم ریخت.

سرمربی ذوب‌آهن از هواداران عذرخواهی کرد و گفت: مطمئنم در آینده اینجا با نتایجی که می‌گیریم به هواداران تبریک هم خواهیم گفت؛ من مربی جوانی نیستم که بخواهم با این نتایج شانه خالی کنم و با تلاش مضاعف این تیم را برمی‌گردانیم.

تارتار ادامه داد: بازی رفت را در آبادان برنده شدیم و در بازی برگشت تیم نفت با طبیعت فوتبال ما را شکست داد. مهم این است با اراده قوی بتوانیم برگردیم.

وی با اشاره به تعطیلات نیم‌فصل گفت: این تعطیلات کمک می‌کند تا تیم را ترمیم کنیم و در نیم فصل شرایط بهتری داشته باشیم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره نارضایتی برخی هواداران نیز گفت: به هواداران حق می‌دهم و به همین خاطر عذرخواهی می‌کنم. باید واقع‌بین باشیم؛ ذوب‌آهنی را تحویل گرفتیم که روز آخر در لیگ مانده و افزایش بودجه هم نداشتیم. امروز بد نتیجه گرفتیم و اتفاقات فوتبالی هم تأثیرگذار بود.

تارتار با اشاره به گذشته تیم گفت: در دوسال گذشته نتایج از این هم بدتر بوده است. باید صبور باشیم؛ اگر بخواهد تیم به روزهای مدعی قهرمانی و حضور در آسیا بازگردد، بیشتر باید هزینه شود و صبور باشیم. ما می‌توانیم با گل‌گهر و مس رفسنجان و فولاد و امثالهم رقابت کنیم اما با یک بودجه محدود امکانپذیر نیست.

وی گفت: نمی‌شود سال اول با بودجه محدود بیاییم و دنبال سهمیه برویم؛ هرچند در هر حال به هواداران حق می‌دهم. ان‌شاءالله در نیم‌فصل دوم جبران کنیم و جای شرمندگی به آنها تبریک بگوییم.

سرمربی ذوب‌آهن ادامه داد: ما براساس رزومه بازیکن خرید می‌کنیم؛ اگر به اینجا می‌آید و مثل سال‌های گذشته نیست و عملکرد خوبی ندارد؛ فقط مختص تیم ما نیست. بازیکن بوده که بالای 20 میلیارد برایش هزینه شده اما خوب نبوده است. بازیکن را از داخل خانه‌اش که نیاوردیم، بلکه بخاطر عملکرد سال قبل جذب کردیم و بد هم نبوده است. اگر در این فضا نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند، باید تیم را ترمیم کنیم تا نیم‌فصل دوم بهتری داشته باشیم. انتظار داشتم تیمم در نیمه بالای جدول قرار بگیرد اما باید با واقعیات کنار بیاییم؛ صبر در دستور کار ما و هواداران باشد تا بتوانیم تغییرات لازم را اعمال کنیم.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟