صحبت‌های درویش مانع جدی برای بازگشت گلر پرسپولیس

پرسپولیس در لیگ بیست و یکم تحت هدایت یحیی گل محمدی است. پرسپولیس با 35 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد. رضا درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس شد. پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل فجرسپاسی با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. پرسپولیس دوشنبه 27 دی در اصفهان مقابل ذوب آهن پیروز شد.

به گزارش رکنا ورزشی، بوژیدار رادوشوویچ که روز 17 آذر به دلیل اختلافات مالی با پرسپولیس از کشورمان خارج شد، دو روز قبل ضمن فسخ قرارداد خود با این باشگاه از پرسپولیس هم به فیفا شکایت کرد.

البته این پایان ماجرا نبود شب گذشته رضا درویش پس از بازی پرسپولیس و فولاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همین امروز با رادو تماس داشتم. او مشهور به بداخلاقی و این حرف‌ها است. نیم فصل شروع شود کمیته فنی و سرمربی در مورد آن نظر می‌دهد و اگر هر راهی را آنها در مورد قرارداد وی مشخص کنند مشخص می‌شود.

به همین دلیل پیگیری‌ها نشان از این داشت که رادوشویچ آماده توافق با پرسپولیس بود اما صحبت‌های عجیب روز گذشته رضا درویش علیه رادوشویچ همه راه‌های بازگشت رادو به ایران را بسته است تا بدین ترتیب باید منتظر شکایت دیگری از سوی این گلر کروات در فیفا باشیم.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟