پاتوسی از فولاد رفتنی شد؟

جواد نکونام هدایت فولاد خوزستان را به عهده دارد. فولاد خوزستان بعد از پایان هفته چهاردهم با 18 امتیاز در رتبه نهم قرار دارد. فولاد خوزستان  در هفته چهاردهم مقابل  با نتیجه دو بر یک از سپاهان شکست خورد. فولاد خوزستان در هفته پانزدهم لیگ مقابل پدیده مشهد قرار می گیرد.

به گزارش رکنا به نقل از کیک آف، پاتوسی که فعالیت خود را در لیگ برتر ایران برای فولاد  انجام می دهد، سه سال اخیر را در ایران گذرانده است اما شایعه شده که به دنبال حضور در لیگ آفریقای جنوبی است. او اولین بار هفته گذشته برای انتقال به تیم پایرت لینک شد. 

این بازیکن درباره قرارداد خود با فولاد گفت: درست است که قرارداد من با فولاد در ژوئن اواخر سال جاری به پایان می رسد اما تاکنون در مورد چیزی صحبت نکرده ایم. من اقامت فوق‌العاده‌ای در ایران داشته‌ام و باشگاه با من رفتار خوبی داشته است. در طول مدتی که من در اینجا هستم هرگز مشکلی وجود نداشته است. اگر پیشنهادهایی از آفریقای جنوبی داشته باشم، می‌توانم بگویم شخصی در آفریقای جنوبی به امور من رسیدگی می‌کند، تاکنون او چیزی به من نگفته است. اگر فرصتی برای بازگشت به آفریقای جنوبی وجود داشته باشد و پیشنهاد خوبی وجود داشته باشد، پس چرا که نه. من همیشه رویای بازی در یکی از بزرگترین تیم‌های آفریقای جنوبی را داشتم و اگر فرصتی برای این اتفاق بیفتد، به شدت به آن فکر می‌کنم. 

فولاد فصل آینده یکی از دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست که در سید نخست قرار دارد و باید دید آنها قرارداد بازیکن خارجی خود را تمدید می کنند یا به سراغ نفرات دیگری خواهند رفت.

آیا این خبر مفید بود؟