عنایتی: مهاجمان هوادار مقصر نیستند

تیم فوتبال هوادار دوشنبه 13 دی ماه از ساعت 15 به مصاف نساجی می رود. هدایت تیم هوادار بر عهده رضا عنایتی است. هوادار به همراه فجرسپاسی فصل گذشته به لیگ برتر صعود کرد. هوادار در 3 هفته اخیر شکست نخورده است.

به گزارش رکنا، «رضا عنایتی» سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل گل‌گهرسیرجان اظهار داشت:  دو تیم بازی خوبی انجام دادند و متاسفانه روی یک صحنه نصف و نیمه گل خوردیم و هشتاد دقیقه روی دروازه گل گهر فشار آوردیم. متاسفانه با وجود موقعیت‌های خیلی زیاد نتوانستیم بازی را برگردانیم. مقابل گل‌گهر روز خوش شانسی ما نبود اما دست همه بازیکنان را می‌بوسم و افتخار می‌کنم سرمربی چنین تیمی هستم.

او ادامه داد: ما می‌دانستیم گل گهر خطرناک است و ویترینی از افتخارات روی نیمکت این تیم بود. به قلعه‌نویی و تیمش خسته نباشید می‌گویم اما تیم ما شجاعانه بازی کرد و فقط در زدن ضربات آخر کم شانس بودیم. امیدوارم زودتر ریکاوری کنیم و برگردیم چون بازی حساسی پیش رو داریم و باید برای بازی بعدی آماده شویم. ما در فاز دفاع و فاز حمله باید مشارکت داشته باشیم و گل نزدن را به گردن مهاجمان نمی‌اندازیم.

سرمربی هوادار با بیان اینکه در هر بازی موقعیت‌های خوبی ایجاد می‌کنیم، گفت: مقصر مهاجمان نیستند و از همه بازیکنان توقع دارم احساس مسئولیت‌ بیشتری کنند و باید ساختار خط حمله را بهتر کنیم. تلاش بازیکنان ما در زمین ستودنی است اما نیم فصل باید به فکر راه چاره باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟