کرسپو گزینه سرمربیگری تیم قهرمان لیگ برزیل

به گزارش رکنا ورزشی، هرنان کرسپو ممکن است هدایت یک باشگاه غیرمنتظره را پس از جدایی از سائوپائولو برزیل بر عهده بگیرد و به گزارش رسانه‌های برزیلی، هرنان کرسپو یکی از کاندیداهای سرمربیگری تیم اتلتیکو مینیرو است.

کوکا پس از سه بار قهرمانی در برزیل، همه را شگفت‌زده کرد و گفت که به دلیل مشکلات خانوادگی، سرمربیگری اتلتیکو مینیرو را برای فصل آینده دیگر به عهده نخواهد داشت.

در مواجهه با این وضعیت، سران این باشگاه برزیلی شروع به جستجوی جایگزین کردند و در ساعات آخر به بررسی دو گزینه آرژانتینی روی نیمکت تیم خود یعنی ادواردو کودت و هرنان کرسپو پرداختند.

از آنجایی که در حال حاضر چاچو در سلتاویگو حضور دارد؛ با این تیم هنوز قرارداد دارد از همه مهم‌تر فعلأ قصد جدایی از این باشگاه اسپانیایی را ندارد، جدایی او مقداری پیچیده به نظر می‌رسد.

از طرف دیگر، کرسپو پس از جدایی غیرمنتظره از سائوپائولو بدون باشگاه است و گزینه مناسب‌تری برای اتلتیکو مینیرو خواهد بود و بعید نیست که والدانیتو این پیشنهاد را بپذیرد.

در این بین هنوز چیزی به طور رسمی تایید نشده است اما واقعیت این است که باشگاه برزیلی به دنبال مربی است. نامزدهای دیگر هم خورخه ژسوس و کارلوس کاروالال پرتغالی هستند. اکنون باید منتظر ماند و دید چه کسی زمام امور این باشگاه برزیلی را به دست خواهد گرفت؟

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟