توخل: نمی‌توانم آینده را پیش‌بینی کنم

به گزارش رکنا ورزشی، توماس توخل پیش از دیدار مقابل تاتنهام در نشست خبری حاضر شد که صحبت های او را در زیر می خوانید:

آخری وضعیت رودیگر؟

"من نمی‌توانم آینده را پیش‌بینی کنم اما نمیدونم که ایجنتش در حال مذاکره با دیگر باشگاه‌ها است یا نه. البته که امکاش است چون در ماه ژانویه هستیم و او هنوز قراردادش را تمدید نکرده اما باشگاه در تماس با او است. رودیگر به خوبی آگاه است که چه خواسته‌هایی ازش داریم و از این بابت ممنونم. سطح بازی که انجام می‌دهد فوق‌العاده ست. نظرم بسیار روشن است و باشگاه تمام تلاشش رو می‌کند.

این تصور غلطی که از حرف‌های لوکاکو شد چطور بود؟

"در طی دوران مربیگری خودم صحبت‌هایی شدیدتری شده بود که باید شرایط رو مدیریت می‌کردم. او خوشحال نبود چون مصدوم شده بود و بعدش کرونا گرفت اما می‌خواست برای ما گلزنی کند و ما را به موفقیت برساند و این واضح است. هیچ تصور غلطی وجود نداشت و این همان چیزی بود که باعث تعجبم شد و هنوز هم باعث تعجبم می‌شود. او مهاجم ما است و بیشتر از این چیزی نمی‌توانم بگویم.

در مورد عذرخواهی از بازیکنان و طرفداران؟

"آیا قصدی برای ایجاد مشکل وجود داشت؟ برای اینکه باشگاه را ترک کند؟ نمی‌دانم، اما باعث شد فشاری روی مربی بیاید؟ نه. اما او باید بداند که ما اینطور شرایط را بین خودمان حل و فصل می‌کنیم.

اخبار مصدومین و تمدید قرارداد سیلوا ؟

"او بنجامین باتن فوتبال است. می‌دانم چه تلاشی می‌کند تا همچنان بدنش را آماده نگه دارد و او به شدت ریکاوری، خواب و تغذیش را جدی می‌گیرد و این فوق‌العاده ست. قرارداد جدید باعث می‌شود آرام‌تر شود و این چیزی است که او بهش نیاز دارد. او به شدت کمک حال ما است و اهداف بزرگی برای رسیدن دارد. در مورد مصدومین باید بگویم که حضور آندرس در دیدار فردا با شک و تردیدهایی همراه است. چالوبا را قطعا در اختیار نداریم و تیم دیروز به همراه تیم تمرین کرد. الان حس خیلی خیلی بهتری دارد.

خروجی جلسه با لوکاکو؟

اول از همه خوشحالیم که زمان گذاشتیم تا با آرامش به قضیه نگاه کنیم و این همان کاری بود که کردیم. او عذرخواهی کرد و برای تمرین به نفرات تیم اضافه شد. مهم‌ترین مسئله این بود که شرایط را درک کنیم و بفهمیم که کارش عمدی نبوده است.هرگز کوچیکترین رفتار و نیتی علیه تیم وجود نداشت. بسیار مهم بود که درک کنیم قضیه آن قدری بزرگ نبود که مردم فکر می‌کنند یا اونطوری که شما می‌خواستید بزرگ نبود. بحث کوچیکی نبود اما آن قدر کوچیک بود که آرام باشیم و عذرخواهیش را قبول کنیم و بی خیال قضیه شویم.

واکنش طرفدارها؟ 

او از اتفاقی که رخ داده آگاه است و خودش رو مسئول تمیز کردن این گندکاری‌ها می‌داند اما البته که ممکن است بعد از تمیزی همچنان بویی حس شود! از اینکه بازیکن ما است خوشحالیم و ازش محافظت خواهیم کرد. ممکن است کسی به شدت مخالف ما باشد ولی این تیم ما است و تمام تلاشمان را برای حفاظت از آن خواهیم کرد.

چیکار می‌توانید کنید که بهترین عملکرد را از لوکاکو داشته باشید؟

"فکر می‌کنم هر بازیکن خودش باید کاری کند که بهترین عملکرد را داشته باشد. در مورد لوکاکو بحث سر پستش نیست چون او مهاجم است. بحث سر وفق پیدا کردن با یک تیم دیگه و همی تیمی‌هاش است ولی بعد از اینکه در تلاش برای این موضوع بود کرونا گرفت.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟