حمله گاز انبری رئال به دورتموند برای خرید هالند

به گزارش رکنا ورزشی، رئال مادرید در اولین بازی خود در سال 2022 میلادی، خارج از خانه به مصاف ختافه رفت و در نهایت این بازی را با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد. البته با وجود این اتفاق همچنان قوهای مادریدی صدرنشین بلامنازع لالیگا هستند.

به گزارش رکنا ورزشی، خوزه فلیکس دیاز از مارکا، رئال مادرید قصد دارد قرارداد هالند را تا 30 روز آینده (برای فصل آینده) ببندد البته در این بین مسئولان بارسا نیز علاقه‌مند هستند تا او را به خدمت بگیرند. دورتموند به تصمیم این بازیکن برای امضای قرارداد با باشگاه بعدی خود در ژانویه احترام خواهد گذاشت.

این در حالی است که اطرافیان هالند اطلاعات مربوط به تمایل این ستاره نروژی برای بازی در اسپانیا در فصل آینده را تایید کردند و با توجه به این اتفاق برای رئال مادرید خرید هالند امکانپذیر است، زیرا آنها لازم برای رقم زدن این انتقال بزرگ را دارند. اما از سوی دیگر برای بارسا با اعدادی که در دست است آنها حتی نمی‌توانند به این عملیات نزدیک شوند، چرا که این موضوع برای بارسا شبیه به یک رویا یا معجزه است.

از طرفی گفته می شود که چندین تیم بزرگ دیگر اروپایی شرایط جذب این غول نروژی را بررسی می‌کنند و حتی اخیرا هانس یواخیم واتسکه اعتراف کرد که رئال مادرید علاقه زیادی به جذب ارلینگ هالند دارد. 

همچنین برخی منابع از احتمال جدایی ارلینگ هالند از دورتموند در ماه ژانویه خبر دادند اما با این حال فابریتزیو رومانو خبرنگار مطرح ایتالیایی مدعی شد که این بازیکن برنامه‌ای برای جدایی از جمع زنبورها در این مقطع ندارد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟