منصوریان: در لیگ برتر فقیریم و لیگ یک پولدار!

هدایت صنعت نفت آبادان به عهده علیرضا منصوریان است. صنعت نفت آبادان در فصل بیست و یکم لیگ برتر با مشکلات مالی روبرو شده است. صنعت نفت آبادان در هفته دوازدهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر یک از سد آلومینیوم اراک عبور کرد. صنعت نفت آبادان در هفته سیزدهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر صفر از مس رفسنجان شکست خورد.

به گزارش رکنا، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان، اظهار کرد: با شرایط سختی به رفسنجان آمدیم و پس از آن اعلام کردند که مسابقه در سیرجان برگزار می‌شود و نصف تیم خود را در رفسنجان نگه داشتیم و شرایط آب و هوایی متفاوت بود. از تلاش بازیکنان خود راضی هستم اما این تلاش‌ها کافی نبود و دو بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشتیم، از عملکرد جوانان خود راضی نیستم و باید کیفیت خود را ارتقا دهند.

وی در مورد این مسابقه نیز، گفت: در وقت اضافه نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم و یک موقعیت دیگر را نیز هدر دادیم و تیم حریف نیز موقعیت‌هایی را در اختیار داشت.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به این که نباید مسوولان شهر رختکن تیم را محلی برای عکس گرفتن تبدیل کنند، گفت: احتیاجی به عکس گرفتن نداریم، ما به مسوولانی احتیاج داریم که به ما کمک کنند. هواداران آبادانی به این تیم علاقه فراوانی دارند و با گذشت ۱۳ هفته از لیگ برتر همانند یک تیم رها شده هستیم. توقع داریم به داد ما برسند و امیدواریم نوشداری پس از مرگ سهراب نباشد.

منصوریان یادآور شد: هر زمان که به برتری می‌رسیم می‌بینیم که برخی مسوولان سراغ تیم می‌آیند. از مسوولان شهر بسیار گلایه دارم و چقدر می‌توانم به بازیکنان خود اصرار کنم و آن‌ها بدون روحیه فعالیت می‌کنند. شاید بودجه مورد توقع ما یک دهم تیم‌های حریف باشد اما در مورد آن هم شرایط مناسبی نداریم و این زیبنده تیم شهری نیست که بخشی از بودجه کشور را تامین می‌کند.

وی با اشاره به این که گروه بی‌عقلی بند ج را مصوب کرده‌اند، بیان کرد: اگر به لیگ یک باشیم به ما پول فراوان می‌دهند و اگر به لیگ برتر بیاییم به ما پولی نمی‌دهند و پالایش و پخش می خواهد به ما کمک کنند اما کار گره خورده است.

منصوریان در مورد عملکرد داوری، گفت: تیم داوری امروز خسته و له بود و نای رفتن نداشت و کمک داور از ۲ متری متوجه نمی‌شد که توپ به دست خورده است و داور از صحنه‌های مسابقه جا می‌ماند و تمامی صحنه‌های مسابقه را نیز که ۵۰ درصدی بود برای تیم فوتبال مس رفسنجان سوت می‌زد و علاوه بر این در مورد یک صحنه آفساید نیز اشتباه سوت زده شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟