استراتژی پرسپولیس برای جای خالی رادو/ هندوانه در بسته ممنوع؟

پرسپولیس در لیگ بیست و یکم تحت هدایت یحیی گل‌محمدی است. پرسپولیس با 25 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر مقابل ذوب‌آهن با نتیجه 2 بر صفربه برتری رسید. پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل سپاهان با نتیجه یک بر صفر پیروز شد.

به گزارش خبرنگار رکنا ورزشی، با نزدیک شدن پایان نیم فصل لیگ برتر گمانه زنی ها درخصوص جذب یا خروج بازیکنان روز به روز بیشتر می شود.

پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات نیم فصل با توجه به جدایی حامد لک به دنبال جذب یک دروازبان است و بر همین اساس گزینه هایی مانند علیرضا بیرانوند، رشید مظاهری و پیام نیازمند مطرح شد که هر کدام از اسامی یاد شده به نوعی موانعی برای حضورشان در جمع شاگردان گل محمدی وجود دارد. با این حال اگر آنها بتوانند رضایتنامه خود را دریافت کنند این شانس را دارند که پرسپولیسی شوند. 

هر 3 این گلرها سابقه همکاری با کادر فنی پرسپولیس را دارند و از این حیث آنها کاملاً به روحیه این سنگربان ها آشنا هستند. نکته مهم دیگر اینکه یحیی گل محمدی قصد دارد لک را از حالت بدون جانشینی خارج کند تا با 2 سنگربان آماده وارد رقابت ها شود.

یحیی گل محمدی روز گذشته در واکنشی به جذب دروازبان در نیم فصل گفت: «اصلاً هیچ پیشنهادی از طرف باشگاه برای جذب بیرانوند نداشتیم. ما یک دروازه‌بان آماده داریم که حامد لک است و همه می‌دانند که چقدر به او اعتماد و اعتقاد داریم. ان‌شاءالله در چند روز آینده هم به دنبال تمدید قرارداد با او هستیم و دروازه‌بان اصلی ما حامد لک است. اسامی دیگری هم که در رسانه‌ها یا فضای مجازی مطرح می‌شود، درست نیست.»

با این حالی در شرایط فعلی طبیعی است که یحیی گل محمدی تمایلی برای حرکت چراغ روشن نقل و انتقالاتی نداشته باشد.

​البته کادر فنی پرسپولیس قصد دارد با بالا بردن روحیه حامد لک و اتخاذ تمرینات روحی و انگیزشی قصد حفظ سنگربان اول خود را دارد، باید دید حامد لک می‌تواند عملکرد فصل حضورش را در پرسپولیس انجام دهد تا کادر فنی سرخ‌پوشان جذب دروازبان جدید را از برنامه خارج کند؟ البته رکنا ورزشی در گزارشی به این موضوع پرداخته بود.

حامد لک پرسپولیس

 طبق پیگیری ها کادر فنی در حال بررسی گزینه های مورد نظر است و با توجه به اینکه اکثر بازیکنان در نیم فصل با باشگاهها قرار دارند گزینه های زیادی برای جذب و پر کردن جای خالی بوژیدار رداوشوویچ وجود ندارد و اما چند گزینه به گل محمدی پیشنهاد شده است که با اعلام منابع خبری بعد از بازی هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان به ترتیب اولویت با بازیکنان و باشگاههای مورد نظر وارد مذاکره خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟