گارسیا: ۷۰ درصد پیروزی را مدیون تراشتگن هستیم

به گزارش رکنا ورزشی، شب گذشته تیم فوتبال بارسلونا سال 2022 را با پیروزی مهم و کسب 3 امتیاز طلایی مقابل مایورکا آغاز کرد. تیم ژاوی حالا با کسب سهمیه لیگ قهرمانان تنها 1 امتیاز فاصله دارد و فاصله‌اش را با تیم رئال مادرید با 1 بازی کمتر به 15 امتیاز کاهش داد. بارسلونا در حالی مقابل مایورکا قرار گرفت که 16 غایب مصدوم و کرونایی داشت. بنابراین ژاوی هرناندز برای کسب این پیروزی از جوانان تیم بارسا B کمک گرفت.

اریک گارسیا بعد از بازی در خصوص این دیدار گفت: سه امتیاز امروز حیاتی بود که اهمیت بیشتر آن به دلیل امتیازاتی بود که تیم‌های بالا سری ما از دست داده بودند.می‌دانستیم که بازیکنان مهمی را نداریم و برای بازی‌های بعدی بازیکنان آمده‌تر خواهند بود. تیم امروز چهره فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشت و نیمه اول خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم در نیمه دوم مجبور شدیم فشار زیادی تحمل کنیم.

مدافع تیم فوتبال بارسلونا افزود: امشب بیش از 70 درصد برد را مدیون تراشتگن هستیم او نشان داد چقدر دروازه‌بان خوبی است. داشتن او تضمیمی برای دروازه‌بانی است. می‌دانستیم که در لحظات پایانی فشار زیادی به ما وارد می‌شود ولی تیم از نظر روحی قوی بود و می‌دانستیم که چطور فشار را تحمل کنیم. مهمترین چیز این است که روی کار خودمان تمرکز کنیم و در هر بازی به دنبال کسب امتیاز باشیم. تیم به کاری که می‌کند ایمان دارد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟