توافقات پشت صحنه میان توپچی‌ها و لاکازت برای تمدیدقرارداد

به گزارش رکنا ورزشی، به گفته نوئل ویلان، الکساندر لاکازت به زودی می‌تواند قرارداد جدیدی را با آرسنال امضا کند.

مهاجم سابق لیدز که به طور انحصاری با Football Insider صحبت می‌کرد ، اصرار داشت که این بازیکن 30 ساله "سخت کار می‌کند" تا آینده بلندمدت خود را با توپچی‌ها تضمین کند.

لاکازت تنها 6 ماه از قراردادش با آرسنال باقی مانده و این بازیکن فرانسوی آزاد است تا از شنبه (1 ژانویه) یک قرارداد پیش قراردادی با تیم‌های دیگر امضا کند. مهاجم سابق لیون از زمانی که در اوایل این ماه به میدان آمد تا جانشین پیر امریک اوبامیانگ شود، پنج گل در همین تعداد بازی ثبت کرده است.

او به یوان کینگزبری از Football Insider گفت: "من مطمئن هستم که این گفت‌وگوها در پشت صحنه اتفاق می‌افتد و می‌تواند به زودی انجام شود." نکته مهم برای لاکازت این است که او نگرش درستی از خود نشان داده است. اگر قرار است یک تیم را مربیگری کنید، مهمترین چیز نگرش، تمایل و تعهد آنهاست.

وی افزود: او یک تماشاگر نیست. برای او مهم نیست که قراردادش در پایان فصل تمام شود، زیرا او واقعا سخت برای تیم و سرمربی کار می‌کند و این برای همه خوشحال‌کننده است.او نگران مصدومیت و انتقال به جای دیگری نیست، به نظر می‌رسد که برای قرارداد با آرسنال بازی می‌کند. آنها باید این راه‌ها را کاوش کنند و ببینند که آیا می‌توانند او را در باشگاه نگه دارند یا خیر. آنها به یک مهاجم دیگر نیاز دارند، اما لاکازت گزینه خوبی است.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟