دو بازیکن والنسیا هدف اصلی بلوگرانا

بارسلونا در هفته هجدهم لالیگا به مصاف سویا رفت که در پایان دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. بارسلونا در حال حاضر با 28 امتیاز در رده هفتم قرار دارد. بارسلونا ابتدای فصل با کومان شروع کرد. با کسب نتایج ضعیف بارسلونا مجبور به برکناری مربی خود شد. ژاوی به عنوان جایگزین کومان در مسابقات بارسلونا انتخاب شد.

به گزارش رکنا ورزشی، اسپورت ادعا می‌کند که والنسیا باید تا 30 ژوئن 2022؛ حدود 37 میلیون یورو از فروش بازیکنان خود پول به دست بیاورد تا از این طریق از قوانین فرپلی مالی  پیروی کند. بارسلونا از جمله باشگاه‌هایی است که برخی از بازیکنان این تیم را زیر نظر دارد. به طور خاص، کاتالان‌ها علاقه‌مند به جذب خوزه گایا، مدافع چپ و کارلوس سولر هافبک هستند. اعتبار قراردادهای هر دو بازیکن در سال 2023 منقضی می‌شود.

به این معنی که آنها می‌توانند با قیمت پایین در دسترس باشند. گایا 26 ساله است. او در این دوره 14 بازی برای والنسیا انجام داده و دو گل و سه پاس گل به ثبت رسانده است. سولر دیگر بازیکنی است که 24 سال سن دارد و می‌تواند به عنوان هافبک و همچنین وینگرها بازی کند. او در این دوره در 15 بازی هفت گل و دو پاس گل به ثبت رسانده است. با این حال، والنسیا امیدوار است قرارداد هر دو بازیکن را تمدید کند. اگرچه با توجه به وضعیت مالی آنها کار آسانی نخواهد بود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟