مراسم معارفه مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن برگزار شد

به گزارش رکنا، «مرتضی یزدخواستی» عضو هیات مدیره شرکت سهامی ذوب آهن در این مراسم با توجه به شرایط خوب تیم‌های باشگاه اشاره کرد و گفت: آرامشی که امروز در باشگاه حاکم شده، نتیجه کار کارشناسی صورت گرفته است. تصورم بر این است که امروز از دغدغه های گذشته فاصله گرفتیم و از حواشی دور شدیم. 

وی افزود: ما هنوز در ابتدای راه هستیم و برنامه روشنی برای آینده داریم. 

عضو هیات مدیره شرکت سهامی ذوب آهن به تغییر در هیات مدیره باشگاه نیز اشاره و اظهار کرد: با تصمیم‌های صورت گرفته دو نفر از مدیران ارشد شرکت سهامی ذوب آهن به جمع اعضای هیات مدیره اضافه شدند تا بتوانیم به پیشبرد اهداف باشگاه کمک بیشتری نمایند.

وی گفت: این تغییر هیات مدیره جهت داری شکل گرفته و مسیر درستی را انتخاب کردیم تا دست به دست هم شرایط بهتری برای ذوب آهن رقم بخورد. 

یزدخواستی با اشاره به لیست 12 نفره کاندیدای مدیریت باشگاه ذوب آهن خاطرنشان کرد: علی احسانی با توجه به سوابق و برنامه‌ها به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب شد و ما این انتخاب را به فال نیک می گیریم تا آغازگر مسیر جدیدی باشیم.

این عضو هیات مدیره کارخانه ذوب‌آهن از مدیریت جدید باشگاه، خواستار نگاه عمیق‌تر به ورزش بانوان، توجه به تیم های آکادمی، توجه به معیشت پرسنلی و انجام طرح طبقه بندی مشاغل و برقراری انضباط مالی، اداری شد.

علی احسانی نیز در این مراسم اظهار امیدواری کرد: با حمایت‌هایی که از سوی هیأت مدیره و کارخانه صورت گرفته، روزهای خوبی در انتظار باشگاه خواهد بود. ما نیازمند تغییر دیدگاه هستیم و برای پایدار بودن و حرکت رو به جلو باید تفکر خود را تغییر بدهیم. 

وی افزود: با توانمندی‌هایی که در مجموعه باشگاه وجود دارد در مسیر پیشرفت گام برخواهیم داشت. 

دکتر فرشاد دادفر نیز با تشکر از حمایتهای شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان و هیات مدیره باشگاه گفت: با توجه به شرایط باشگاه از اینجانب خواسته شد مدتی سرپرستی باشگاه را برعهده داشته باشم که امیدوارم توانسته باشم در این مدت کوتاه نقش خود را بخوبی ایفا کرده باشم 

باشگاه ذوب آهن هم از نظر سخت افزاری و هم نیروها پتانسیل های بسیار خوبی دارد که لازم است بکارگرفته شود.

در این مراسم همچنین آقایان ابراهیم علیخانی، مدیر مالی کارخانه و مهندس نصیری، مدیر ارشد بهره برداری شرکت ذوب‌آهن به عنوان اعضای جدید هیات مدیره معرفی شدند و از تلاش های"فرشاد دادفر" که مدتی به عنوان سرپرست اداره باشگاه را بر عهده داشت، قدردانی شد.

آیا این خبر مفید بود؟