سلیمی: هیچ ورزشکاری برای ریاست به کمیسیون ورزشکاران نیامده است

به گزارش رکنا،  انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک  از 9 صبح روز جمعه 21 آبان تا ساعت 16 برگزارشد که از 132 رای ماخوذه و پس از تطبیق با آیین نامه کمیسیون ورزشکاران 15 نفر به عنوان اعضای کمیسیون ورزشکاران انتخاب شدند.

پیش از این اعلام شده بود که هرگونه اعتراض به انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک،   48 ساعت پس از برگزاری انتخابات باید اعلام شود و  از آنجایی که پس از زمان مقرر هیچ‌ گونه اعتراضی صورت نگرفت انتخاب 15 ورزشکار کمیسیون ورزشکاران قطعیت پیدا کرد.

به گزارش رکنا، بهداد سلیمی درباره انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک اظهار داشت: خیلی خوشحالم ورزشکارانی که در روز رای‌گیری حضور داشتند به ما اعتماد کردند و با همین اعتمادی که شده باید تلاش مضاعفی انجام دهیم تا آنها را ناامید نکنیم. خداراشکر ورزشکاران خیلی باهوش و درک بالایی رای خودشان را به صندوق انداختند، اکنون هم منتظر برگزاری اولین جلسه کمیسیون هستیم تا بتوانیم با هم‌فکری ببینیم کدام برنامه‌ها برای عملیاتی شدن بهتر است.

وی ادامه داد: تلاش داریم به عنوان نمایندگان ورزشکاران این شرایط را فراهم‌ کنیم تا هم در راستای پیشبرد اهداف ورزش گام‌برداریم و هم از حق حقوق ورزشکاران دفاع کنیم. هیچ ورزشکاری به قصد ریاست به کمیسیون ورزشکاران نیامده و تنها هدف همه ما کمک به کمیسیون است تا در حقانیت هیچکدام از ورزشکاران ما اجحافی صورت نگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟