دلیل ناکامی تیم‌های پایه پرسپولیس چیست؟

به گزارش رکنا، پس از حضور محسن خلیلی به عنوان مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس در تمام تیم های پایه این باشگاه تغییرات فنی و بازیکن انجام شد که ماحصل آن تا اینجای بازی‌های تیم های پایه صدرنشینی تیم امید پرسپولیس و ناکامی تیم های جوانان، نوجوانان و نونهالان پرسپولیس است.

منهای تیم امید پرسپولیس که اوضاع و احوال خوبی دارد و صدرنشین است، بقیه تیم‌های پایه پرسپولیس نتوانستند انتظارات را برآورده کنند البته در این مورد خیلی نمی شود در حال حاضر ایراد گرفت. واقعیت این است که تیم‌های پایه پرسپولیس با مدیریت و کادر فنی جدید از اواسط تابستان کار خودشان را شروع کردند.

در آن زمان حدود یک ماه و نیم تست های جذب بازیکن برای تیم‌های پایه پرسپولیس برگزار شد و پس از جمع شدن، تیم ها فقط ۲۵ روز فرصت داشتند تا با یکدیگر هماهنگ شوند. ضمن اینکه در این مدت مشکلات مالی هم وجود داشته که در کار تیم‌های پایه پرسپولیس کاملاً اثرگذار بوده است. 

ذکر این نکته ضروری است که باشگاه پرسپولیس در تیم‌های پایه هیچ بازیکنی نخریده و تمام بازیکنانی که در حال حاضر استفاده می‌کند از تست‌های فنی بیرون آمدند و به خاطر همین تیم‌های پایه پرسپولیس فرصت چندانی برای هماهنگی نداشتند.

ضمن اینکه در برخی از رده های سنی پرسپولیسی‌ها در ۵،۶ هفته ابتدایی با تیم های صدرجدول و مدعی روبرو شدند که همین مسئله باعث شد در امتیاز گیری موفق نباشند.

هر چه هست مدیران باشگاه از وضعیت تیم های پایه با توجه به شرایط ذکر شده ناراضی نیستند و معتقدند که اوضاع و احوال در تیم‌های پایه به مرور زمان و تا پایان فصل بهتر هم خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟