صعود شرکت داروسازی سهند ارس به مرحله نیمه نهایی

به گزارش رکنا، دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور در گروه الف امروز در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد که در پایان تیم شرکت داروسازی سهند ارس با توجه به صدرنشینی در دور رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، این رقابت ها با حضور سه تیم آکادمی کشتی نادری خادم، شرکت داروسازی سهند و امیدهای لرستان برگزار شد که نتایج دیدارهای برگزار شده و رده بندی تیم ها در دور برگشت به شرح زیر است:

رده بندی: 1- شرکت داروسازی سهند 2- امیدهای لرستان 3- آکادمی کشتی نادری خادم

نتایج 3 دیدار برگزار شده:

شرکت داروسازی سهند 10- امیدهای لرستان صفر

شرکت داروسازی سهند 10- آکادمی کشتی نادری خادم صفر

امیدهای لرستان 9- آکادمی کشتی نادری خادم 1

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

شرکت داروسازی سهند ارس 10- امیدهای لرستان صفر (اسامی تیم سهند در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: احمد محمدنژاد جوان ، برنده 1- علی حافظی پور 1

61 کیلوگرم: محمد رمضانپور،برنده 6- امید سرلک صفر

65 کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده 3- محمد میراحمدی 1

70 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده 12- اشکان کوشکی 2

74 کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده 10- حسین کشوری صفر

79 کیلوگرم: عبداله شیخ اعظمی، برنده 7- مصطفی قیاسی 4

86 کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده 9- فرید بهراموند 4

92 کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده 10- امیرحسین پورسلیم صفر

97 کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده 11- میثم نامداری صفر

125 کیلوگرم: امین طاهری، برنده 8 – اشکان مردانی صفر

آکادمی کشتی نادری خادم صفر- شرکت داروسازی سهند ارس 10 (اسامی تیم نادری در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: احسان رنجبر صفر- احمد محمدنژاد جوان، برنده 10

61 کیلوگرم: سید علیرضا شهناز صفر- محمد نامجومطلق، برنده 10

65 کیلوگرم: اسماعیل ناظریان 2- ایمان صادقی، برنده 8

70 کیلوگرم: سبحان اسکندری صفر- امیرمحمد یزدانی، برنده 10

74 کیلوگرم: محمد مهولانی 2- امیرحسین مقصودی، برنده 112

79 کیلوگرم: محمدامین اخلاقی صفر- محمد نخودی، برنده 10

86 کیلوگرم: مهدی غفوری صفر- سیدرضا هاشمی، برنده 10

92 کیلوگرم: پوریا نیکخو صفر- علیرضا کریمی، برنده 4

97 کیلوگرم: دانیال خرمی صفر- حسین شهبازی، برنده 10

125 کیلوگرم: محمدرضا حسن پور 2- امین طاهری، برنده 12

امیدهای لرستان 9- آکادمی کشتی نادری خادم 1 (اسامی تیم لرستان در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: علی حافظی پور، برنده 10- میلاد نادری صفر

61 کیلوگرم: محمدرضا نوری مطلق، برنده 10- سیدعلیرضا شهناز صفر

65 کیلوگرم: محمدرضا شاکری، برنده 10- سجاد اکبر فیلابی صفر

70 کیلوگرم: اشکان کوشکی، برنده 10- عارف کمالی صفر

74 کیلوگرم: مسعود آسترکی، برنده 10- علی رضوانی صفر

79 کیلوگرم: مصطفی قیاسی، برنده 10- محمدجواد کرمانی صفر

86 کیلوگرم: ابوالفضل یاراحمدی، برنده 12- محمدصادق ناظمی نژاد

92 کیلوگرم: امیرحسین پورسلیم 8- پوریا نیکخو، برنده 11

97 کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده 10- دانیال خرمی صفر

125 کیلوگرم: اشکان مردانی، برنده 5 (ضربه فنی) – محمدرضا حسین پور صفر

آیا این خبر مفید بود؟