پیروزی پاس گرگان/ شکست آذرباتری ارومیه

به گزارش رکنا، در نخستین مسابقه این هفته تیم آذرباتری ارومیه که با یک برد و سه امتیاز در جایگاه دهم جدول قرار داشت، در سالن غدیر ارومیه میزبان شهرداری ورامین بود.

ورامینی‌ها با هدایت ساسان خداپرست کاپیتان اسبق تیم ملی که ارومیه‌ای است به مصاف آذرباتری رفتند و سه بر یک این تیم را شکست دادند تا به سومین برد خود در این رقابت‌ها دست یابند و هشت امتیازی شوند.

تیم آذرباتری در ست دوم 25 بر 21 به پیروزی رسید، اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 21، 25 بر 23 و 25 بر 21 نتیجه این مسابقه را واگذار کرد تا چهارمین ناکامی فصل خود را تجربه کند.

وحید پورکاشیان و مرتضی حسن‌علایی داوران اول و دوم این دیدار بودند که به مدت 125 دقیقه طول کشید. ست سوم این مسابقه دو کارت زرد داشت که احسان شیرکوند کمک مربی شهرداری ورامین و میربابک موسوی بازیکن شماره هفت آذرباتری دریافت کنندگان این کارت‌ها بودند.

اصغر درفش‌کاویان، محسن ترابی و فرج فرج‌الهی به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری و ناظر ویژه، تیم نظارتی این مسابقه بودند.

** دومین برد پاس گرگان

در یکی دیگر از دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر والیبال مردان تیم پاس گرگان در سالن امام خمینی (ره) این شهر میزبان هورسان رامسر بود.

قبل از این دیدار تیم هورسان بدون برد در قعر جدول و نماینده گرگان با یک برد و چهار امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار داشتند.

پاسی‌ها با شکست سه بر صفر نماینده رامسر با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 13 و 25 بر 19 به دومین برد خود در این رقابت‌ها دست یافتند و هفت امتیازی شدند و هورسان تغییری در جایگاهش ایجاد نشد.

مهدی نویدی‌نو و اسماعیل رزقی داوران اول و دوم این مسابقه بودند و محمد ابراهیم‌زاده و نورقلی نیازی به عنوان ناظران فنی و ویژه، نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند که به مدت 81 دقیقه طول کشید.

تیم هورسان در ست سوم این مسابقه کارت زرد تاخیر دریافت کرد. همچنین شاهین مظلوم بازیکن شماره 9 هورسان در ست دوم کارت زرد دریافت کرد. ناصر رحیمی‌پناه بازیکن شماره 15 هورسان نیز در ست دوم ابتدا کارت قرمز دریافت کرد و سپس از بازی اخراج شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟