دیدار سرپرست سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی با استاندار کرمانشاه

به گزارش رکنافیت، حسین شیروانی، سرپرست سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در نشستی با مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، ضمن ارائه گزارشی از رویکرد و برنامه های سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی، به اهمیت بالای حمایت مسئولان سیاسی و ورزشی استان ها برای حضور نمایندگانی از آن استان در مسابقات لیگ برتر در رشته های زیرمجموعه فدراسیون بدنسازی اشاره کرد.

شیروانی با بیان این مطلب که استان کرمانشاه یکی از قطب های پاولیفتینگ کشور بوده  و توانایی حضور در مسابقات جام باشگاههای جهان را هم دارد، خواستار حمایت استاندار کرمانشاه برای حضور یک نماینده قدرتمند از این استان برای حضور در لیگ برتر پاورلیفتینگ شد و گفت: مهندس بازوند به عنوان یک استاندار مردمی و ورزش دوست همواره نشان داده در عمل از ورزش در بخش های مختلف حمایت می کند.

در ادامه مهندس بازوند، استاندار کرمانشاه ضمن ابراز خرسندی از ظرفیت و پتانسیل های موجود در ورزش استان کرمانشاه، تأکید کرد: ابتکار راه اندازی لیگ در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام می تواند  موجب ایجاد شور و نشاط در بین جوانان که مخاطبین اصلی این ورزش  پر مخاطب هستند، گردد.

استاندار کرمانشاه عنوان داشت: در همین راستا حمایت خود را از حضور یک نماینده از استان کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر اعلام نموده و امیدوارم این تیم بتواند با اقتدار مجوز حضور در مسابقات جام باشگاههای جهان را اخذ نماید.

بازوند در پایان ضمن ابراز محبت و خرسندی از انتصاب شایسته حسین شیروانی به عنوان سرپرست سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، خاطر نشان کرد: از ریاست محترم فدراسیون بدنسازی و پرورش  اندام کشور به خاطر این انتصاب، تقدیر و تشکر ویژه دارم.

آیا این خبر مفید بود؟