پاداش ویژه استاندار سیستان و بلوچستان به نایب‌قهرمان قویترین مردان

به گزارش رکنافیت، احمد علی موهبتی در مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره رقابت های قوی ترین مردان کشور اظهار کرد: جا دارد از همه ورزشکاران عزیز تشکر کنم؛ به ویژه عارف احمدی که یک جمله ای به من گفت و از آن لذت بردم. او گفت: «آسیبی که من دیدم، حتما مصلحت خداوند بوده چون من با خدا خیلی رفیق هستم.»

استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه افزود: طی برگزاری مسابقات از همه ورزشکاران و دست اندرکاران این رشته ورزشی حسن رفتار دیدم؛ به ویژه رییس خوش فکر و آینده نگر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام که تازه شروع به کار کرده است و حتماً با این تعاملات و گفتمان خود می تواند باعث پیشرفت رشته های زیرمجموعه فدراسیون شود.

وی با اشاره به اینکه ورزشکاران و مسئولان با حضورشان در این منطقه می توانند سفیرانی برای مردمان اینجا باشند که از مرزبان های غیور در کل کشور هستند، خاطر نشان کرد: تشکر می کنم از داوران و عوامل اجرایی مسابقات قوی ترین مردان کشور که این روزها بسیار زحمت کشیدند و از فرامرز خودنگاه نیز سپاسگزارم که همواره در زمان برگزاری مسابقات قویترین مردان اعلام می کرد این رقابت ها دوستی ها را زیاد می کند. متاسفانه گاهی اوقات در حق مردم سیستان و بلوچستان جفا شده است. امیدواریم از این پس، بیش از پیش شاهد حضور ورزشکاران در استان سیستان و بلوچستان باشیم.

گفتنی است؛ در این مراسم استاندار سیستان و بلوچستان اعلام کرد به محمدرضا تازه رو، نایب قهرمان مسابقات قویترین مردان که از استان سیستان و بلوچستان در این رقابت ها شرکت کرده بود، یک قطعه زمین در ایرانشهر اهدا و هزینه ساخت آن نیز پرداخت می شود. همچنین اداره ورزش و جوانان این استان نیز اعلام کرد جایزه 15 میلیون تومانی به این قهرمان اهدا خواهد کرد. 

آیا این خبر مفید بود؟