نصیرزاده: سیستان و بلوچستان آماده میزبانی های ملی و بین المللی است

به گزارش رکنافیت، عبدالمهدی نصیرزاده در حاشیه مسابقات قهرمانی قوی ترین مردان کشور در خصوص برگزاری مجمع سالیانه هیات بدنسازی و پرورش اندام استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مجمع با حضور ادهم کرد مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولین ورزشی استان و مسئولین هیات های شهرستانی برگزار شد.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش افزود: در خصوص برگزاری دوره های آموزشی بحث و گفت و گو شد. با توجه به بضاعت کم این منطقه و وسعت بسیار زیاد سیستان و بلوچستان که باعث دور افتادگی شهرستان ها از مرکز استان می شود، برگزاری رایگان دوره های آموزشی در شهرستان های مورد قبول اعضا مجمع واقع شد.

وی با اشاره به درخواست اعضاء مجمع جهت برگزاری مسابقات بین المللی بود در استان تصریح کرد: استان سیستان و بلوچستان یکی از قطب های ورزش قدرتی کشور است و رشته های بدنسازی و پرورش اندام دراین استان بسیار پر طرفدار است. با توجه به پتانسیل های موجود مقرر شد طی جلسه ای که با استاندار و مدیر کل اداره ورزش و جوانان خواهیم داشت، یک یا دو رویداد ملی و بین المللی را در سال 1400 به این استان واگذار کنیم.

نصیرزاده در ادامه بیان کرد: اعضا مجمع خواهان استفاده از ظرفیت های فنی این استان در بدنه اجرایی فدراسیون بودند که مقرر شد بر اساس معرفی مدیر کل اداره ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در اردوهای آماده سازی، اعزام های برون مرزی و کلاس های بین المللی از این افراد استفاده کنیم.

رئیس فدراسیون بدنسازس و پرورش اندام در خصوص شرایط و کیفیت برگزاری مسابقات قهرمانی قوی ترین مردان 105+ کیلو گرم کشور تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی موجود در سطح کشور به نظر من واقعا ورزشکاران از لحاظ فنی بسیار آماده ظاهر شدند. افرادی که حضور داشتند و بخصوص 10 نفری که فینال راه پیدا کردند جزو چهره های شاخص قوی ترین مردان کشور هستند.

وی با اشاره به میزبانی بسیار خوب بود شهرستان ایرانشهر افزود: مسابقات در فضای آزاد برگزار شد و شاهد رعایت سفت و سخت پروتکل های بهداشتی هستیم. همچنین مسئولین محلی و مردم استان چه از بعد مالی چه از بعد معنوی در برگزاری این رقابت های حمایت های خوبی داشتند.

عبدالمهدی نصیرزاده اذعان داشت: برای من حس خوبی است که تا به این لحظه یکی از قهرمانان بومی این شهر پیشتاز رقابت ها ست و به نقل از خیلی از کارشناسان حاضر تا ساعاتی دیگر به عنوان قوی ترین مرد ایران معرفی خواهد شد. اینکه فردی از یک منطقه محروم با کمترین امکانات جزو نفرات برتر است، می تواند یک الگوی بسیار خوبی برای جوانانی باشد که نبود امکانات و دور افتادگی را به عنوان محدودیت عنوان می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟