شرط برگزاری دوره های بدنسازی در فدراسیون ها

به گزارش رکنافیت، حسن کرباسی در خصوص برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با این فدراسیون از سوی موسسات خصوصی و سایر ارگان ها اظهار داشت: تمام فدراسیون ها مکلف اند با توجه به قوانین موجود جهت برگزاری هرگونه دوره آموزشی و مربیگری مرتبط با فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مجوز لازم را از این فدراسیون اخذ نمایند.

سرپرست دبیری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با اشاره به اینکه در موارد مشابهی دیده شده برخی از فدراسیون ها نسبت به انعقاد توافق نامه با شرکت های خصوصی یا بطور مستقیم در مواردی اقدام به برگزاری دوره های بدنسازی تحت عناوین مختلف نموده اند، تصریح کرد: با پیگیری هایی که صورت گرفته است حسب دستور معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و همین طور مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها تذکرات جدی به این فدراسیون ها اعلام شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در استان های یزد و تهران دوره های در حال برگزاری بود که با پیگیری های فدراسیون این دوره ها با ابلاغ وزارت ورزش و جوانان کنسل شد. جا داره اعلام کنیم، هر فدراسیونی که تمایل به برگزاری دوره های بدنسازی برای ورزشکاران خود، تصمیم به برنامه ریزی، مدون کردن و اجرا آن دارد، این فدراسیون اعلام آمادگی می کند تا با تعامل بسیار نزدیک با آنها این کار را پیش ببرد و در کنارشان باشد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟