آخرین راهکار پرسپولیس برای جذب مدافع

به گزارش رکنا، باشگاه پرسپولیس امروز آخرین فرصت را دارد تا با جذب یک مدافع نگرانی های کادرفنی اش را بابت کمبود یار در این بخش برطرف کند.

سرخپوشان در نقل و انتقالات با جذب حامد لک، احسان پهلوان، آرمان رمضانی، عیسی آل کثیر، علی شجاعی و سعید آقایی هفت سهمیه لیگ برتری خود را پر کرده است. این باشگاه همچنین با جذب مهدیخانی در خط حمله سهمیه جذب بازیکن از لیگ های خارجی را هم گرفته است. مسئولان پرسپولیس دو راه دیگر برای جذب بازیکن در پیش دارند.

یا باید خارج از زمان نقل و انتقالات از سهمیه آزاد استفاده کنند که بازیکنی که بتواند بدون قرارداد باشد در بازار نقل و انتقالات موجود نیست یا به صورت قرضی بازیکن بگیرد.

گزینه مورد نظر یحیی گل محمدی حجت حق وردی بازیکن پیکان است. از سوی دیگر باشگاه پیکان امیر روستایی مهاجم پرسپولیس را می خواهد و سرمربی سرخپوشان هم جدایی قرضی روستایی مشکلی ندارد.

اگر مهدی تارتار سرمربی پیکان رضایت دهد که حق وردی از جمع پیکانی ها جدا شود در آن صورت دو باشگاه می توانند بابت انتقال این دو بازیکن با هم مذاکره کنند.

این تنها فرصتی است که پرسپولیس دارد و باید دید تا آخر امروز این انتقال قرضی انجام می شود یا خیر.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟