ستاره الشارجه: سعی می‌کنم به بازی پرسپولیس برسم

به گزارش رکنا ، تیم الشارجه امارات که تا قبل از برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز در قطر، شانس کمتری برای صعود از گروهش داشت، اما اکنون و پس از کسب دو پیروزی متوالی، رقابت سختی با پرسپولیس برای صعود به مرحله بعدی این رقابت ها دارد.

الشارجه در پنجمین دیدار خود در این رقابت ها، با نتیجه غیرمنتظره 6 بر صفر از سد التعاون عربستان گذشت و اکنون با یک تساوی در برابر پرسپولیس، می تواند راهی مرحله بعدی شود. در این دیدار، ویلتون بازیکن برزیلی الشباب موفق شد 3 بار دروازه التعاون را باز کند.

ویلتون سوارز مهاجم برزیلی الشارجه تأیید کرد که اگر همکاری هم تیمی هایش نبود، در بازی تیمش مقابل التعاون عربستان که با پیروزی 6 بر صفر شارجه خاتمه یافت، موفق به انجام هت تریک نمی شد.

سوارز پیروزی بزرگ الشارجه در دور پنجم مسابقات گروه سوم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را به همبازیانش تبریک گفت و خاطرنشان کرد که آنچه برای بازیکنان الشارجه رخ داده عجیب نیست و همه بازیکنان با همدیگر تعامل و توافق نظر دارند که این امر باعث شد تا بازگشت دوباره او به الشارجه سخت نباشد و او با هم تیمی های قدیمی اش هماهنگ باشد.

سوارز در توئیتی که در حساب شخصیش در توییتر منتشر کرده است، گفت: ما هر 72 ساعت یک مسابقه انجام می دهیم که کاری بسیار دشواری است. به خصوص اینکه این مسابقات برای مدت طولانی متوقف شده بود. من یک سری درد های خفیف در عضلاتم احساس کردم و منتظر درمان لازم از سوی کادر پزشکی هستم تا بتوانم خودم را برای دیدار با پرسپولیس از لحاظ بدنی آماده کنم.

دو تیم الشارجه امارات و پرسپولیس ایران فردا و از ساعت 21:30 به مصاف هم می روند که نماینده ایران برای صعود به دور بعدی این رقابت ها، باید در برابر الشارجه به پیروزی برسد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟