قرارداد ویلموتس از مصادیق قراردادهای ترکمنچای است

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن درویشیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه مراسم رونمایی از سامانه گزارشگران فساد و در جمع خبرنگاران در خصوص جزییات قرارداد ویلموتس و نامه دادسرا و سازمان بازرسی به تاج، رئیس سابق فدراسیون فوتبال برای معرفی اموال خودش برای جبران خسارت، اظهار کرد: درخواستی از جانب سازمان بازرسی ارسال نشده است شاید خود دادسرا این کار را کرده و سازمان بازرسی درخواستی نداشته است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد: از همان اول حسب گزارش‌ها به اطلاعاتی از قرارداد دست یافتیم و پس از بررسی اشکالات قابل توجهی هم شکلی هم ماهوی در قرارداد دیدم.

حجت الاسلام والمسلمین درویشیان بیان کرد: در این رابطه به تفصیل بازرس مربوطه گزارشاتی را ارائه کرده‌اند و شاید بتوان گفت این قرارداد از مصادیق قراردادهای ترکمنچای بوده است؛ حتی مالیاتی که معمول است خود آن کسی که ذینفع است پرداخت کند را هم فدراسیون فوتبال بر عهده گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین درویشیان اضافه کرد: خود این افراد هم بدهی‌های مالیاتی بسیاری داشته‌اند پول آن را هم چون خودشان نداشته‌اند از جای دیگری قرض کرده‌اند، این میزان قرارداد به این شکل و با این میزان اشکالات آن هم بدون رعایت تشریفات قانونی بررسی شده است و گزارشات آن آماده است و به زودی گزاش آن منعکس می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟