آزمون: با جیوبا رقابت برادرانه‌ای برای آقای گلی داشتیم

به گزارش رکنا ؛ سردار آزمون درباره عنوان آقای گلی خود در لیگ برتر روسیه گفت: خوشبختانه تمام اعضای تیم زنیت به من برای رسیدن به این عنوان کمک کردند. اگر سخت تلاش کنید همواره پاداش‌تان را خواهید گرفت. من و آرتم جیوبا رقابت برادرانه و سالمی داشتم.

مهاجم تیم زنیت سن‌پترزبورگ درباره قهرمانی در فصل اخیر لیگ برتر روسیه اظهار داشت: قهرمانی در این رقابت‌ها کار بسیار سختی است. این جام نشان‌دهنده شایستگی مشترک بازیکنان و اعضای کادر فنی بود. احساسی که من اکنون دارم سایر بازیکنان زنیت هم تجربه کردند. ما با کمک هم توانستیم قهرمان شویم.

سردار آزمون درباره تعداد گل‌های مشترک او و آرتم جیوبا خاطرنشان کرد: تفاوتی میان 17 گل به ثمر رسیده توسط من و جیوبا وجود ندارد. می‌دانم که جیوبا 7 گل را از روی نقطه پنالتی زد که خیلی سخت‌تر است. در انتخاب بهترین گلزن نیابد تفاوتی میان گل‌های به ثمر رسیده از روی نقطه پنالتی یا در طول بازی قائل شویم. باز هم تکرار می‌کنم که گل زدن از روی نقطه پنالتی سخت‌تر است. تفاوتی میان 17 گل من و جیوبا نیست و برابر هستند. برای مهاجمان درک مشترک مهم است که من و جیوبا آن را داشتیم.

وی درباره بازی فینال جام حذفی روسیه برابر تیم خیمکی گفت: بازی بسیار حساس و هیجان‌انگیزی پیش‌روی ماست. فتح جام حذفی برای زنیت خیلی مهم است اما با حریف سختی مواجه هستیم. خیمکی با توجه به پیروزی اخیرش برابر اورال حریف غیرقابل پیش‌بینی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟