حرکت عاقلانه سیدجلال حسینی ؛ وقتی کاپیتان جلوی شجاع را می گیرد

به گزارش رکنا ؛ در جریان دیدار دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان، مسائلی رقم خورد که از دید مخاطبان و هواداران فوتبال پنهان بود.

در سه مرحله مختلف شجاع خلیل زاده با محمد قاسمی‌نژاد وینگر و هافبک فولاد درگیر شد. شجاع اعتقاد داشت قاسمی‌نژاد به قصد فریب داور و گرفتن خطا اطراف محوطه جریمه پرسپولیس هر وقت پا به توپ می‌شود، خود را در نزدیکی مدافعان پرسپولیس به زمین می‌کوبد تا شاید با این کار از داور خطا بگیرد. به همین علت پس از اینکه این اتفاق تکرار شد، شجاع به این بازیکن توپید و از او خواست با شرایط بهتری بازی کند و به دنبال فریب داور نباشد. در مرتبه سوم تذکر شجاع به بازیکن فولاد جدی‌تر بود، اما این بار سیدجلال حسینی سراغ خلیل زاده رفت و از او خواست آرامش خود را حفظ کند تا از داور بازی کارت نگیرد.

سیدجلال حسینی کاپیتان سرخپوشان می‌دانست در صورتی که بازیکنان تیمش دچار استرس شوند، کارت‌های بیشتری می‌گیرند و شرایطی شبیه دیدار فولاد و استقلال پیش می‌آید که آبی‌پوشان سه مرتبه از داور بازی کارت قرمز دریافت کردند در حالی که می‌توانستند با حفظ آرامش خود با ۱۱ نفر کار را تمام کنند و حداقل یک مساوی از فولاد بگیرندبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟