کاوه: مسابقات جهانی رده پایه برگزار شود، چاره‌ای جز تصمیم‌گیری در وضعیت بحرانی نداریم

به گزارش رکنا ؛ در مورد جلسه اخیرش با سرمربیان تیم‌های ملی آزاد جوانان و زیر 23 سال اظهار داشت: چند روز پیش جلسه‌ای در رابطه با پیش‌بینی برنامه‌های تیم‌های ملی جوانان و امید با تقی اکبرنژاد و پژمان درستکار داشتیم تا ببینیم اگر قرار به برگزاری مسابقات جهانی در این رده‌های سنی بود و این موضوع در مرداد ماه قطعی شد، بدانیم باید با چه برنامه و روشی پیش برویم و در این شرایط باید چه راهکاری داشته باشیم، البته همه چیز را منوط کردیم به اینکه اصلا مسابقه هست یا نیست.

وی در مورد اینکه اگر برگزاری مسابقات جهانی قطعی شود، چه راهکاری برای انتخاب تیم اعزامی به این رقابت‌ها پیش‌بینی شده است، خاطرنشان کرد: خیلی سخت است اما دو سه راه بیشتر نداریم. شرایط ایده‌آل این است که انتخابی بگذاریم و خروجی آن ترکیب تیم ملی را مشخص کند اما با این وضعیت کرونا بعید می‌دانم بتوانیم چنین کاری انجام دهیم. حقیقت امر این است که ما فعلا نمی‌توانیم مسابقه برگزار کنیم. چون قبل از انتخابی تیم ملی، باید انتخابی استان‌ها برگزار شود و این کار را سخت می‌کند، چون بعد از آن ما باید انتخابی نهایی را داشته باشیم که در این فاصله زمانی، اصلا شرایطش را نداریم.

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد تاکید کرد: یک پلن هم این است که ما نخبه‌های خود را جمع کنیم اما اینکه چند نفر در هر وزن باشند که بتوانیم مسابقه‌ای کوچک را برگزار کنیم، باید مورد بررسی قرار گیرد.این شرایط نه برای مربی و نه کشتی‌گیر اصلا ایده آل نیست اما اگر به این سمت برویم که حتما مسابقات جهانی برگزار شود، چاره‌ای نداریم که در شرایط بحرانی تصمیم گیری کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟