حال عمومی مدیرکل ورزش وجوانان لرستان مساعد است / انسجام و فعالیت های اداری اداره کل همچنان برقرار است

دیناروند ظهر روز دوشنبه با اشاره به آخرین وضعیت سید علی کریمی مدیرکل ورزش وجوانان لرستان که به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان شهدای عشایر خرم اباد بستری است ، اظهار کرد:با توجه به آخرین تماس ها وپیگیری های به عمل آمده جناب مدیرکل همچنان تحدر بخش مراقبت های ویژه ( آی سی یو) بستری بوده وتحت درمان قرار دارد .

او افزود: وضعیت عمومی جناب آقای کریمی مساعد بوده در روند بهبودی و درمان است.

معاون امور جوانان ورزش وجوانان لرستان با اشاره به وضعیت اداری دستگاه ورزش وجوانان استان ،تصریح کرد: با توجه به غیاب مدیرکل محترم به دلیل بیماری وبستری شدن روال اداری وتمامی کارها وامور حوزه ورزش وجوانان براساس ریل گذاری ،هدف گذاری و برنامه ریزی های طراحی شده توسط جناب مدیرکل همچنان در حال انجام است وخوشبختانه هیچگونه کار عقب افتاده ایی وجود ندارد و انسجام اداره کل و پرسنل در خدمتگذاری به ارباب رجوع وجامعه ورزش وجوانان استان همچنان برقرار است .

دیناروند با بیان اینکه بارعایت پروتکل های بهداشتی وفاصله گذاری اجتماعی جلسات وبرنامه ها در موعد مقرر برگزار می شوند ، یادآورشد: پویایی و تحرک کامل در دستگاه ورزش وجوانان استان همچنان وجود دارد و پرسنل با نظم و انظباط کاری در محل کارخود حاضربوده وهیچگونه مشکلی در روال کاری وخدمتگذاری به مردم وجودندارد.

او با اشاره به فعالیت های حوزه جوانان اداره کل نیز گفت: در حوزه جوانان یک برنامه ریزی عالی برای هفته ازدواج که از1 تا 7 مردادماه برگزار می شود انجام داده ایم .

دیناروند با بیان اینکه جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان نیز در غیاب مدیرکل روز چهارشنبه این هفته برگزار می شود، خاطر نشان کرد: برنامه های روال ثبت وافزایش سمن های حوزه جوانان همچنان در حال انجام است.

معاون امور جوانان ورزش وجوانان لرستان بیان کرد: در برنامه حوزه جوانان رو به جلوهستیم و در صدد هستیم تاهدف گذاری سال 99 در حوزه جوانان تحقق یابد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟