دفاع کاستا از گل جنجالی‌اش به رئال بتیس

اتلتیکو مادرید دیشب موفق شد رئال بتیس را با تک‌گل دیگو کاستا با نتیجه 1-0 شکست داده و قرار گرفتن خود در بین چهار تیم اول لالیگا را قطعی کند. اما گل پیروزی‌بخش کاستا در بازی دیشب دو تیم بسیار جنجالی شد چرا که بسیاری معتقد بودند کاستا این گل را با کمک دست خود به ثمر رسانده است.

مهاجم اتلتیکو در پایان بازی اما از گل خود دفاع کرد و آن را گلی سالم دانست. درحالیکه اتلتیکو بعد از اخراج ماریو هرموسو بازی را ۱۰ نفره دنبال می‌کرد در دقیقه ۷۴ کاستا که به عنوان یار تعویضی به زمین رفته بود ضربه آزاد ارسالی یانیک کاراسکو را وارد دروازه کرد. بعد از این گل اما داور مسابقه برای مدتی طولانی مشغول بررسی صحنه توسط VAR بود تا ببیند آیا کاستا در پروسه گلزنی از دست خود استفاده کرده یا نه. در نهایت داور حکم به پذیرش گل داد. گلی که در اسپانیا جنجالی شده و اعتراضات زیادی را به دنبال داشته.

دیگو کاستا اما در پایان بازی درباره این گل گفت: " اگر می‌گفتند گل من آفساید بوده می‌شد چیزی گفت ولی توپ اصلاً به دستم برخورد نکرد. من خیلی روشن و واضح می‌گویم که خطای هندی در کار نبود. از این که گل زدم و ما برنده شدیم خیلی خوشحالم".

ستاره اتلتیکو در ادامه صحبتهایش گفت: " بعد از کارت قرمز ماریو بازی خیلی سختی بود. هدف ما این بود که بین چهار تیم اول قرار بگیریم و حالا به هدف‌مان رسیدیم درحالیکه دو بازی دیگر هم باقی مانده. ما باید آن بازی ها را هم ببریم. ما کنترل بازی را در دست داشتیم. با اتفاقاتی که در نیمه دوم افتاد کار سخت‌تر هم شد ولی ما کمی هم شانس آوردیم و پیروز شدیم".برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟