پرسپولیس همچنان در انتظار استوکس

به گزارش گروه ورزشی رکنا، باشگاه پرسپولیس همزمان با مجوز ستاد مقابله با کرونا در ورزش مبنی بر بازگشایی دوباره تمرینات گروهی تیم‌های لیگ برتری نامه‌ای را برای آنتونی استوکس ارسال کرد و از مهاجم ایرلندی خود خواست تا همزمان با شروع تمرینات پرسپولیس از سوم خردادماه به تهران بازگردد.
با این حال مهاجم پرحاشیه سرخ‌ها که پس از بازی هفته دوم این تیم در لیگ قهرمانان آسیا در ۲۹ بهمن ماه سال گذشته، پرسپولیس را ترک کرد همچنان پاسخی به این نامه نداده است.
بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس منتظر پاسخ استوکس است تا در صورت عدم بازگشت به تهران مقدمات شکایت از وی را به فیفا انجام دهد. در صورتیکه این بازیکن همزمان با شروع ادامه بازی‌های لیگ برتر به تهران بازنگردد و جواب نامه سرخ‌ها را نیز ندهد با شکایت رسمی در کمیته انضباطی فیفا روبرو می‌شود.
گفتنی است آنتونی استوکس در نیم فصل رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر با قراردادی پنج ماهه به ارزش ۲۵۰ هزار دلار به پرسپولیس پیوست که ۱۵۰ هزار دلار از این مبلغ را همان ابتدا بطور نقد و یکجا دریافت کرد، اما تنها ۶۵ دقیقه با پیراهن این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بازی کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟