جام حذفی فوتبال انگلیس از سر گرفته می شود

به گزارش گروه ورزشی رکنا، مارک بولینگام رئیس اجرایی جام حذفی فوتبال انگلیس (FA Cup) پس از نشست سران سازمان لیگ اعلام کرد اگر لیگ جزیره با رعایت نکات بهداشتی آغاز شود و شرایط به خوبی پیش رود، جام حذفی انگلیس را هم برگزار می‌کنیم.
اخبار ورزشی- زمانی که فوتبال انگلیس در تاریخ ۱۳ مارس به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمد، جام حذفی انگلیس به مرحله یک چهارم نهایی رسیده بود. طبق تصمیمات امروز مسئولان جام حذفی انگلیس، در صورت از سرگیری رقابت‌های جام حذفی این کشور بازی مرحله یک چهارم نهایی به صورت رفت و برگشت و پشت در‌های بسته برگزار خواهد شد.
مرحله نیمه نهایی و فینال جام حذفی به صورت تک بازی و در ورزشگاه ومبلی برگزار خواهد شد. علت این کار فشردگی برنامه بازی‌ها است. انگلیسی ها قصد دارند با برگزاری بازی‌های کم تر، مسابقات امسال را زود‌تر تمام کنند. البته هنوز اعلام نشده است که فینال این بازی‌ها آخرین بازی این فصل انگلیسی‌ها است یا خیر.

خسارت چند میلیون پوندی جام حذفی انگلیس

در صورت عدم برگزاری رقابت‌های جام حذفی، خسارت‌های چند صد میلیون پوندی گریبان انگلیسی‌ها را خواهد گرفت. به همین علت باید شاهد از سرگیری رقابت‌های جام حذفی پس از شروع لیگ جزیره باشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟