CAS رأی نهایی قدوس را هفته آینده صادر می‌کند

به گزارش گروه ورزشی رکنا، و به نقل از شبکه تلویزیونی SVT سوئد، 25 می (5 خرداد) CAS رأی نهایی خود را درباره پرونده سامان قدوس اعلام می‌کند که قابلیت اجرایی خواهد داشت.
مدیر رسانه‌ای دادگاه بین‌المللی حکمیت ورزش در این رابطه گفت: بررسی پرونده سامان قدوس در این دادگاه پایان یافته است و 25 می رأی نهایی صادر خواهد شد.
سامان قدوس پیش از پیوستن به تیم آمیای فرانسه راهی اسپانیا شد و قرارداد داخلی با باشگاه اوئسکا امضا کرد. این مهاجم پیشین اوسترشوندس پس از بازگشت به سوئد و مخالفت صریح رئیس این باشگاه، از حضور در لالیگای اسپانیا منصرف شد و سپس با قراردادی پنج ساله به تیم آمیا در لیگ دسته اول فرانسه پیوست.
باشگاه اسپانیایی پس از امضای قرارداد سامان قدوس با آمیای فرانسه از این مهاجم ایرانی و باشگاه اوسترشوندس سوئد به کمیته انضباطی فیفا شکایت کرد. فیفا نیز سال گذشته آرای محرومیت چهار ماهه سامان قدوس به همراه جریمه چهار میلیون یورویی و همچنین بسته شدن دو پنجره نقل‌وانتقالاتی برای اوسترشوندس را صادر کرد.

محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالات

محرومیت اوسترشوندس از فعالیت در دو پنجره نقل‌وانتقالاتی با شکایت این باشگاه به CAS لغو شد. سامان قدوس نیز با پذیرش محرومیت چهار ماهه و گذراندن این دوره فقط از فیفا بابت جریمه 4 میلیون یورویی به CAS شکایت کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟