عرضه اولیه سهام استقلال و پرسپولیس در شهریورماه

به گزارش گروه ورزشی رکنا، ابوالقاسم شمس در خصوص آخرین وضعیت واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: در ادامه جلسات هفتگی که از نیمه دوم سال ۹۸ شروع شده، جلسه‌ای با مقام عالی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و موضوعات مورد بررسی قرار گرفت. اولویت اول کار برای واگذاری این دو شرکت فرهنگی ورزشی، بحث اصلاح ساختار مالی است.
او ادامه داد: مجددا موضوع پیگیری شد تا برای مجموعه‌های ورزشی که به این دو باشگاه داده شده، پیگیری‌های لازم صورت بگیرد. همچنین کارشناسان، ارزیابی علایم تجاری و برند این دو باشگاه را انجام داده‌اند و یکی از شرکت‌ها نیز که الان در مرحله ارزیابی است، ان‌شاءالله اقدامات آن صورت بگیرد.
معاون سازمان خصوصی‌سازی یادآور شد: در گزارش توجیهی افزایش سرمایه و مجمع عمومی فوق‌العاده، امیدوار هستیم سرمایه جدید به ثبت برسد تا این دو شرکت از ماده ۱۴۱ خارج شوند.
شمس با اشاره به قرار گرفتن سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در بورس عنوان کرد: پیگیری‌های خیلی موثری از سوی شخص وزیر ورزش و معاونین‌شان در این رابطه انجام شده و امیدوار هستیم طبق آن برنامه‌ای که هیأت واگذاری مصوب کرده و در موعد مقرر، پذیرش را از طریق بازار دوم فرابورس و از هیأت پذیرش اخذ کند تا بتوانیم در شهریورماه عرضه اولیه را انجام دهیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟