سه کرونایی در باشگاه واتفورد شناسایی شدند

به گزارش گروه ورزشی رکنا، باشگاه انگلیسی واتفورد که در لیگ برتر جزیره حضور دارد تایید کرد که در دو روز گذشته جواب تست کرونای سه نفر از وابستگان این باشگاه، یک بازیکن و دو کارمند، مثبت اعلام شده است.
این در حالی است که لیگ برتر دیروز اعلام کرد از 748 تست کرونایی که در روزهای یکشنبه و دوشنبه از باشگاه‌های لیگ برتری گرفته شده جواب شش تست مثبت بوده. باشگاه واتفورد می‌گوید از این شش جواب مثبت، سه مورد متعلق به این باشگاه بوده. لیگ برتر گفته بود که این شش مورد مثبت متعلق به سه باشگاه بوده.
باشگاه واتفورد با انتشار اطلاعیه‌ای در این باره گفت:" باشگاه واتفورد تایید می‌کند که در 48 ساعت گذشته بعد از انجام تستهای کووید19 در مجموعه تمرینی ما، جواب تستهای سه نفر مثبت اعلام شده است. از این سه نفر یک نفر از بازیکنان ما و دو نفر از کارمندان باشگاه هستند. هر سه نفر خواسته‌اند که هویت‌شان فاش نشود و در نتیجه باشگاه از اعلام نام‌شان خودداری می‌کند".
در ادامه بیانیه باشگاه واتفورد چنین آمده:" هر سه نفر در حال حاضر قرنطینه شده‌اند و به مدت هفت روز در قرنطینه خواهند ماند. این قرنطینه بر اساس دستورالعمل اعلامی از سوی لیگ برتر بوده و بعد از یک هفته از آنها دوباره آزمایش گرفته خواهد شد".برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟