دعوا بر سر تعویض همزمان در بوندس‌لیگا+عکس

به گزارش گروه ورزشی رکنا، باشگاه ماینتس در هفته اول شروع دوباره رقابتهای بوندس‌لیگا به خانه کلن رفت و در دیدار با این تیم به تساوی 2-2 رسید. اما یکی از جنجالی‌ترین صحنه‌های این مسابقه درگیری لفظی‌ای بود که در زمان تعویض بازیکن توسط ماینتس بین سرمربی این تیم آخیم بایرلورزر و مدیر ورزشی باشگاه کلن، هورست هلت اتفاق افتاد.
درگیری لفظی این دو در اواخر بازی و در زمان تعویض بازیکن توسط سرمربی ماینتس اتفاق افتاد. زمانی که هورست هلت مدیر ورزشی کلن متوجه شد که ماینتس قصد دارد سه بازیکن خود را همزمان تعویض کند به سمت سرمربی این تیم رفت و انتقاد خود را بیان کرد. اما سرمربی ماینتس معتقد بود که با صدور اجازه تعویض 5 بازیکن توسط فیفا در دوران کرونا، انجام سه تعویض همزمان قانونی است.

دعوا بوندسلیگا
آخیم بایرلورزر، سرمربی ماینتس در این باره به بیلد گفت:" بر اساس قانونی که برد بین‌المللی فوتبال تصویب کرده ما می‌توانیم پنج تعویض انجام بدهیم. هرتا هم روز قبل از ما سه تعویض همزمان کرده بود. هورست هلت عملا در روند تعویض ما دخالت کرد و این قابل قبول نبود. او عملا آمده بود و جلوی کار ما را گرفته بود. این حرکتش به نظر من خیلی عجیب بود".برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟