تردیدهای مسی وعده هایی که عملی نشدند

به گزارش گروه ورزشی رکنا، به نقل از مارکا، کیکه ستین زمستان گذشته وپس از حذف بارسا از سوپرکاپ اسپانیا بود که جانشین ارنستو والورده شد. او پس از ژاوی و رونالد کومان، گزینه سوم بارسا محسوب می شد و در پی پاسخ منفی دو گزینه دیگر بود که شانس هدایت بارسا نصیب او شد.

مسی ستین
در این مدت اما به نظر نمی رسد که او توانسته باشد بازیکنان بارسا را با ایده های خود همراه کرده و آنها را نسبت به آینده ای پرافتخار، متقاعد کند. این حداقل از مصاحبه اخیر مسی قابل تشخیص است.
کیکه ستین چندی پیش و در یکی از مصاحبه هاش گفت که با نظر مسی مبنی بر اینکه بارسا شانس قهرمانی در چمپیونزلیگ را ندارد، موافق نیست. ستین تاکید داشت که با همین ترکیب بارسا قادر به کسب قهرمانی اروپا خواهد بود ولی مسی چند روز پیش پاسخ مربی خود را اینگونه داد:« خوش شانس بوده ام که در تمام سال های فوتبالم، در لیگ قهرمانان حضور داشته ام و بر اساس تجربیاتم می گویم که با این سبک بازی، در اروپا به جایی نخواهیم رسید.»

وعده بازی زیبا به هواداران بارسلونا


ستین در حالی سرمربی بارسا شد که دسته ای از هواداران این تیم به شدت از شیوه بازی تیم محبوب شان زیر نظر والورده ناراضی بودند. او که شیفته سبک یورهان کرویف است، وعده یک بارسای جذاب را به هواداران داد اما پس از 12 بازی، نتوانسته به وعده خود عمل کند.
ستین از سیستم های مختلفی در این مدت استفاده کرده و بیش از همه شاهد سیستم 3-3-4، 2-5-3 و گاهی 2-4-4 در بارسلونا بوده ایم. او نه در شکل بازی و نه در کسب نتایج، نتوانسته بارسا را متحول کند.
تیم او از 12 بازی صاحب هشت برد، سه شکست و یک تساوی شده است. باخت به رئال در ال کلاسیکو به قیمت از دست رفتن صدر جدول تمام شد ولی یک هفته بعد، بارسا به لطف برتری بر سوسیداد و شکست رئال در زمین بتیس، توانست جایگاه خود را پس بگیرد. از هشت برد بارسا شش برد با تنها یک گل اختلاف به دست آمده است.
بارسلونا در لیگ قهرمانان نیز برابر ناپولی در سن پائولو به تساوی 1-1 رسید و بازی برگشت برابر این تیم احتمالا ماه آگوست برگزار خواهد شد. ستین تحت هر شرایطی ماموریتی دشوار پیش رو خواهد داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟