سارقان در کمین فوتبالیست های لیگ برتر انگلیس

به گزارش خبرورزشی، لندن این روزها به محلی ناامن تبدیل شده است. جایی که در دو هفته اخیر چندین و چند مورد از سرقت از خانه فوتبالی‌های این شهر گزارش شده است. ظاهراً سارقان لندنی طعمه‌های خوبی را برای شکار انتخاب کرده‌اند. خانه پرزرق و برق و عیانی فوتبالی‌های لندن بهترین گزینه برای دستبردزنی و رفتن ره صد ساله در عرض یک شب است.

حمله سارقان به خانه لمپارد و مالک فقید لسترسیتی
همه چیز مجدداً از دو هفته پیش شروع شد. ظاهراً یک باند سارق به خانه فرانک لمپارد سرمربی چلسی و ویچای سریواداناپرابا مالک فقید باشگاه لسترسیتی حمله می‌کنند و بخشی از اموال‌شان را به یغما می‌برند. سارقان ابتدا خانه لمپارد را هدف قرار می‌دهند و ۱۰ روز بعد از خانه میلیاردر تایلندی که در پاییز ۲۰۱۸ به دلیل سقوط هواپیما مرد دستبرد می‌زنند. طبق گزارش پلیس بیش از یک میلیون دلار از خانه ویچای که در منطقه نایتسبریج در غرب لندن سکونت داشت سرقت شده است. از خانه لمپارد سرمربی چلسی هم جواهرات و ساعت خودش و همسرش که حدود ۶۰ هزار پوند می‌ارزید دزدیده شده است.

حمله به خانه دله اَلی
طعمه بعدی از باشگاه تاتنهام بود. بامداد چهارشنبه دو سارق به خانه دله اَلی حمله می‌کنند که با مقاومت این بازیکن روبه‌رو می‌شوند. هافبک تیم فوتبال تاتنهام در این درگیری از ناحیه صورت دچار آسیب‌دیدگی سطحی شد ولی باز هم نتوانست مانع سرقت دزدان شود. بخشی از جواهرات و ساعت‌های قیمتی از خانه ملی‌پوش انگلیسی به سرقت رفت تا دست خالی به پلیس زنگ بزند و شکایت را گزارش کند. این سرقت در منطقه بارنت اتفاق افتاد.

پیام توییتری اَلی
دله اَلی که ۲۴ سال بیشتر ندارد پس از این حادثه در توییتر خود درباره این اتفاق نوشت: «از تمامی شما بابت پیام‌هایی که دادید، تشکر می‌کنم. تجربه وحشتناکی بود اما حال همه ما خوب است. از پشتیبانی‌تان تشکر می‌کنم.»

نشان کردن در اینستاگرام
خیلی جالب است که دو ماه پیش همچنین اتفاقی برای یان ورتونگن هم‌تیمی دله اَلی افتاده بود. ورتونگن که در شمال لندن زندگی می‌کند درست به سرنوشت ویچای، لمپارد و اَلی دچار شد اما به‌راستی این همه سرقت از قشر فوتبالی لندن چه دلیلی می‌تواند داشته باشد؟ چرا سارقان سراغ اشیا قیمتی و ساعت‌های بازیکنان می‌روند؟ ماجرا از این قرار است که انتشار عکس‌های بازیکنان در اینستاگرام باعث شده سارقان حسابی در زندگی خصوصی‌شان توجه کنند. ساعت دله اَلی که سرقت شد چندین بار در عکس‌های اینستاگرامش دیده می‌شد. هرچند که اَلی مدعی شده این ساعت لوکس و خاص بوده و کسی‌ که بخواهد آن را معامله کند خیلی زود ‌گیر خواهد افتاد. ساعتی که می‌گویند ۳۵۰ هزار پوند‌ قیمتش بود.

نگرانی بازیکنان با استخدام سگ
ظاهراً بازیکنان لیگ برتر هم از این اتفاق بدجور ترسیده و ابراز نگرانی کرده‌اند. این نگرانی حتی باعث شده عده‌ای برای خانه خود و همچنین بیرون رفتن سگ محافظ ژرمن شپرد بگیرند تا بتوانند با خیالی آسوده تردد کنند. همین حالا جسی لینگارد و آرون وان‌بیساکا که هر دو ساعت ۷۵ هزار پوندی به دست دارند برای محافظت از خود و اموال‌شان سگ گرفته‌اند. همه اینها در حالی اتفاق افتاده که پلیس انگلیس هنوز سارقان را پیدا نکرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟