علاقه گواردیولا به سر مربیگری برزیل

به گزارش گروه ورزشی رکنا، تورنت که از زمان حضور گواردیولا در بارسلونا دستیار او بود، تا دو فصل قبل کمک اول این مربی اسپانیایی بود و به همراه او به افتخارات زیادی دست پیدا کرد.

گواردیولا که چهارمین فصل حضورش در منچسترسیتی را سپری می‌کند، پیش از این بارسا و بایرن هم به ترتیب ۴ و ۳ فصل مربیگری کرد و با توجه به اینکه تنها یک سال از قراردادش با سیتی باقی مانده، شایعات زیادی در مورد مقصد بعدی اش شنیده می‌شود؛ به ویژه اینکه سیتی از حضور در رقابت‌های دو فصل آینده لیگ قهرمانان محروم شده و این می‌تواند دلیل کافی برای جدایی او را فراهم کند.

در این بین، تورنت ادعا کرد که امکان نشستن روی نیمکت سلسائو، گزینه‌ای جذاب برای این مربی کاتالانی خواهد بود. او به گلوبو اسپورته گفت: پپ می‌تواند تیم ملی برزیل را به خوبی هدایت کند و من مطمئنم که می‌تواند باعث پیشرفت این تیم شود. اگر پپ در یک کار خوب باشد، آن بهتر کردن تیم هاست. او به مربیگری در هر تیم سطح بالایی، علاقه‌مند است، زیرا می‌داند که بدون بازیکنان خوب، نمی‌توان به چیزی دست یافت. او علاقه خاصی به بازیکنان برزیلی دارد. او در بارسلونا، بایرن و سیتی با بازیکنان برزیلی کار کرد. در واقع، او بازیکنان برزیلی را ترجیح می‌دهد، زیرا آن‌ها بازیکنانی چند پسته هستند و می‌توانند با هر سبک بازی‌ای انطباق پیدا کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟