اولویت نقل و انتقالات پرسپولیس مشخص شد

به گزارش گروه ورزشی رکنا ، باشگاه پرسپولیس در حالی بدون مدیرعامل به فعالیت خود ادامه می دهد که رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران همچنان به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل است.

حل مشکلات مربوط به همکاری با کارگزار رسمی پرسپولیس برای دریافت پول سبب شد تا بحث مربوط به تمدید قرارداد بازیکنان این تیم به تاخیر بیفتد. همین امر موجب شد تا بازیکنان خارجی پرسپولیس به دلیل عدم دریافت مطالبات خود ساز جدایی کوک کنند.

مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای اینکه مانع از جدایی خارجی های این تیم شود قصد پرداخت طلب بشار رسن، بوژیدار رادشوویچ و کریستین اوساگونا را دارد تا مانع از این اتفاق شود.

باشگاه پرسپولیس که از سوی وزارت ورزش و جوانان با منع جذب بازیکن و مربی خارجی روبرو شده است اولویت های خود را برای تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی تعیین کرده است.

سرخ ها قصد تمدید قرارداد با بشار رسن را دارند و حاضر هستند قرارداد ارزی او را افزایش دهند تا هافبک تیم ملی عراق را به تمدید قرارداد ترغیب کنند. بوژیدار رادشوویچ دروازه بان کروات پرسپولیس نیز قرارداد خود را برای سه فصل دیگر با این باشگاه بطور قطع تمدید کرد تا خیال این تیم را در نبود علیرضا بیرانوند بابت ترانسفر به آنتورب بلژیک راحت کند.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نیز قلم قرمز خود را روی اسم آنتونی استوکس مهاجم بی انضباط این تیم کشیده است تا مهاجم ایرلندی پرحاشیه سرخ ها پس از حضور کوتاه مدت در این تیم شانسی برای ماندن نداشته باشد.

کریستین اوساگونا مهاجم نیجریه ای پرسپولیس که در نقل و انتقالات زمستانی به این تیم پیوست با وجود عدم گلزنی برای سرخ ها باعث رضایت نسبی کادر فنی این تیم شده بود. با این حال تعطیلی رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا باعث شد تا به کشور خود بازگردد.

احتمال ادامه همکاری اوساگونا با پرسپولیس به ترانسفر احتمالی برخی بازیکنان این تیم نظیر علی علیپور نیز مربوط است. در صورتیکه سرخ ها بازیکنی را در خط حمله خود نتوانند به خدمت بگیرند شانس اوساگونا برای ماندن در این تیم زنده می شود در غیر اینصورت جایی در لیست بازیکنان فصل آینده یحیی گل محمدی نخواهد داشت.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟