کلوپ: فوتبال، بدون تماشاچی هم بی‌نظیر است

به گزارش گروه ورزشی رکنا، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول می‌گوید دلتنگ فوتبال بوده و معتقد است فوتبال، حتی بدون حضور تماشاچی‌ها هم بازی فوق‌العاده‌ای است.

بوندسلیگا در آلمان دیروز به اولین لیگ اروپایی تبدیل شد که بعد از شروع بحران اپیدمی کرونا، رقابتهایش را از سر می‌گیرد. حالا چندین لیگ اروپایی دیگر هم امیدوارند که بتوانند قدم در مسیری بگذارند که آلمان‌ها از دیروز حرکت در آن را آغاز کرده‌اند. لیگ برتر انگلیس یکی از آنها است و باشگاه‌های لیگ برتری امیدوارند از خرداد بتوانند به میدان برگردند.

کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول که تیمش دو پیروزی دیگر تا قطعی کردن قهرمانی‌اش در این فصل فاصله دارد می‌گوید شاید بازیکنانش در زمان شروع مجدد فوتبال مثل قبل آماده نباشند ولی این عدم آمادگی درباره همه بازیکنان این لیگ صادق خواهد بود.

کلوپ در این باره به بی‌بی‌سی گفت:" ببینید، فوتبال بازی‌ای است که شرایط همه در آن با هم تقریبا یکسان است. ما همیشه با یک تیم دیگر بازی می‌کنیم. برای همین نیازی نیست که در بهترین وضعیت ممکن باشیم، مهم این است که تا جای ممکن سعی کنیم شرایط خوبی برای خودمان فراهم کنیم".

سرمربی لیورپول در ادامه درباره برگزاری بازی‌ها بدون حضور تماشاچی گفت:" همه ما فوتبال بازی کردن را زمانی شروع کردیم که هوادار نداشتیم و تماشاچی‌ای بازی‌هایمان را نمی‌دید. ما به خاطر فضای داخل استادیومها عاشق این ورزش نشدیم. البته ما حالا دیگر به آنها عادت کرده‌ایم و می‌دانیم که فوتبال واقعی یعنی فوتبال با تماشاچی ولی اگر لازم باشد چند ماه بدون آنها بازی کنیم معنایش این نیست که فوتبال دیگر بازی فوق‌العاده‌ای نیست. واقعا امیدوارم تجربه آلمان موفق باشد و ما هم در انگلیس فوتبال را شروع کنیم".برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟