پزشک پرسپولیس: کرونا با تعطیلی لیگ برتر از بین نمی‌رود!

به گزارش گروه ورزشی رکنا، دکتر علیرضا حقیقت پزشک پرسپولیسدر مورد حواشی ایجاد شده درخصوص آینده مسابقات لیگ برتر فوتبال و هشدارهای پزشکان برخی تیم‌ها اظهار داشت: در این خصوص باید به دو نکته بسیار مهم اشاره کنم. اول اینکه 27 امتیاز تا پایان مسابقات باقی مانده و تصور اینکه پرسپولیس حتما قهرمان لیگ خواهد شد، اشتباه است. اکنون چند تیم برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کنند و نیم‌نگاهی هم به قهرمانی دارند.

وی ادامه داد: در انتهای جدول رقابت برای بقا بسیار نزدیک است و پرسپولیس چند بازی سخت با آنها دارد. این یعنی اینکه کار تیم ما برای قهرمانی اصلا آسان نیست و بازی‌های باقیمانده تا پایان لیگ بسیار حساس است.

پزشک پرسپولیس تصریح کرد: نکته مهم دیگر اینکه لیگ روسیه قرار است به زودی شروع شود، بوندس‌لیگای آلمان هم امروز (شنبه) آغاز به کار خواهد کرد و هفته گذشته شاهد شروع رقابت‌ها در کره جنوبی بودیم. در اسپانیا و ایتالیا شرایط ویروس کرونا از ایران بسیار بدتر است، اما آنها می‌خواهند لیگ‌های خود را ادامه دهند و لیگ قهرمانان آسیا به گفته AFC از 11 مرداد آغاز می‌شود. تیم‌هایی که قرار است در این مسابقات شرکت کنند، آیا می‌توانند بدون تمرین شروع کنند؟ باید تمرینات آغاز شود تا این تیم‌ها آمادگی لازم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند. ضمن اینکه فقط تمرین کردن کافی نیست و فقط از سرگیری مسابقات آنها را در شرایط مسابقه قرار می‌دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟