عذرخواهی مجریان تلویزیون از استقلال و مورینیو !

مجریان برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش سیما از هواداران استقلالی عذرخواهی کردند.

به گزارش رکنا، پخش یک آیتم تاریخی در برنامه نوروز فوتبالی درباره گذشته باشگاه استقلال باعث ناراحتی شدید و اعتراض تند خاطر هواداران این تیم شده بود و طی یک هفته گذشته مسائلی را در فضای مجازی ایجاد کرد. از این رو صفحات هواداری استقلالی هم اهانت‌هایی به مجریان این برنامه انجام دادند.

امروز آخرین قسمت از نوروز فوتبالی از شبکه ورزش پخش شد که مهم‌ترین اتفاق آن به عذرخواهی مجریان از هواداران استقلال اختصاص داشت. بعد از آنکه علیرضا منصوریان اسطوره باشگاه استقلال که مجری بخش انتخاب برترین‌های نوروز فوتبالی نیز بود، از هواداران استقلال عذرخواهی کرد، نوبت به مجریان رسید.

افشین عبداللهیان سردبیر و مجری نوروز فوتبالی بعد از صحبت‌های منصوریان درباره اتفاق پیش آمده عنوان کرد: «نویسنده نباید به بخش‌هایی که تردید‌های تاریخی درباره اش وجود دارد، ورود می‌کرد تا عده‌ای از بینندگان ما مکدر شوند. طی ۵سال گذشته که شب‌های فوتبالی را تاسیس کردیم، سعی داشتیم با آرامش به اطلاع رسانی و ساخت برنامه و به دور از آنکه دعوایی انجام دهیم، بپردازیم. واقعیت این است که ما هم از این متن بی خبر بودیم و حالا که آقای منصوریان با بزرگواری عذرخواهی می‌کند، ما هم با عذرخواهی کوچک نمی‌شویم و از بینندگان و به خصوص استقلالی‌هایی که ناخواسته باعث تکدر خاطرشان شدیم عذرخواهی می‌کنیم. همه طرفداران تیم‌های مختلف برای ما بی نهایت با ارزش هستند و دوست نداریم کسی ناراحت باشد. حتی اگر درباره آقای مورینیو هم اشتباهی رخ می‌داد، عذرخواهی می‌کردیم.»

همچنین محمد میر و مهدی توتونچی دو مجری دیگر برنامه نوروز فوتبالی نیز از هواداران استقلال عذرخواهی کردند تا غائله پیش آمده درباره آیتم جنجالی این برنامه به پایان برسد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟