با توجه به اینکه در سال 99 رقابت‌های قهرمانی آسیا و جهانی جوانان در پیش است و تا این لحظه خبری مبنی بر لغو این مسابقات اعلام نشده، مدیر تیم‌های ملی بوکس برنامه‌ جالبی برای کنترل شرایط بوکسورها در نظر گرفته است.

رضا مهدی پور تمام بوکسورهایی که سال گذشته در رده نوجوانان بودند و در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کردند و بوکسورهایی که سال گذشته در‌ رده جوانان حضور داشتند و هنوز سن آنها به این رده می‌خورد را شناسایی کرده و در یک گروه در صفحه مجازی جمع کرده است.

مهدی پور حدود 50 بوکسور را تاکنون شناسایی کرده و برای کنترل شرایط وزنی و زیر نظر داشتن میزان‌ آمادگی این بوکسورها از این نفرات خواسته تا تمرینات خود را در خانه انجام دهند و از این‌ تمرین فیلمی تهیه کرده و برای او بفرستند.

پس از این موضوع مدیر تیم‌های ملی از سه مربی بوکس درخواست کرده تا هرکدام 16 یا 17 نفر از این بوکسورها را زیر نظر داشته باشند و به صورت اینترنتی به آنها تمرین دهند تا آمادگی این بوکسورها حفظ شود.

این کار مهدی‌پور در حالی انجام شده که وی اعلام کرد رزومه بوکسورهای دیگری را هم بررسی کرده و بزودی تعداد نفراتی که تحت کنترل قرار میگیرند بیشتر خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟